Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik a 8 cm-es punciszőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a 8 cm-es punciszőr vagy undorítónak tartjátok?

Figyelt kérdés
Tavaly ősz eleje óta növesztem, azóta szép kis bokrom lett, imádom masztikor is simogatni, sokkal kellemesebb érzés, mint mikor csupasz voltam. Testem másutt szőrtelenítem (hónalj, láb, kar). Nyilván ha majd lehet standra menni, akkor vágok a hosszából meg a bikinivonalam leszedem, de totál csupasz nem akarok többé lenni.

2020. máj. 16. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam strandon egy lányt, akinek a shortos alsóból is kilógott a szőre. Nagyon izgató volt. Nem szeretem, ha a lány bárhogyan is leszedi, akár a bikinivonalon is.. vagy ha visszavágja.. a bozótos az igazi😃
2020. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Én nem kedvelném
2020. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
8 centi?? Hogy nő akkorára valakinek?
2020. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én istenítenélek :D Imádom a szőrös puncit már tini korom óta :D Sosem jött be a borotvált 26F
2020. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tetszik. Jó érzés simogatni, finoman beletúrni.
2020. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ÁLOMNŐ. CSODASZÉP. Nagyon szeretnék olyan barátnőt, akinek nagyon szőrös.
2020. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!