Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 24 éves,155 cm alacsony nő...

24 éves,155 cm alacsony nő vagyok,53 kg. Kis testalkatú, de zsírpárnás, gömbölyded. Hogyan adjak le 10 kg-t?

Figyelt kérdés

Mindenki szerint az 53 kg nem sok, de ilyen alacsonynak, mint én, úgy érzem, hogy ez sok és látom is magamon, hogy párnás a combom, fenekem, hasam, karom. Kicsit szálkásabb, fittebb szeretnék lenni, mert így alig találok magamra csinos ruhát és nem jól érzem magam a testemben.


Mozogni csak heti 1 alkalommal van időm, ülőmunkát végzek. Ezen kívül azért gyalog megyek haza a tömegközlekedés helyett ha jó az idő. De ez nem elég.


Nem tudom, hogy milyen étrenddel és milyen életmóddal lehetnék csinosabb, kicsit csontosabb, nem ilyen puhány, párnás, husis kinézetű.



2015. jún. 28. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Minden érkezésnél számold a kalóriákat + edzés !!!

Nagyon sok embernek ez használ csak !

2015. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Első vagyok !!!

Még annyit mondanék mellékesen, hogy egy átlagos nőnek 2000 kalória az ideális. :)

2015. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
sehogy, gyere hozzám felességül :D
2015. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek az első válaszadóval :)

Az étrendedet ezekből az élelmiszerekből álljon: sovány húsok, zöldségek, kevéske gyümölcs, valamint olajos mag

Egyépként ajánlom a paleo életmódot, bár érdemes számolni a kalóriát ennél az életmódnál is :) Nekem bevált,de nem biztos, hogy neked is használni fog, hiszen minden ember más, nem biztos, hogy mindenkire ugyanúgy hat egyfajta életmód :) De megéri kipróbálni. Ártani nem árthatsz vele :)

2015. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A paleoval az a bajom, hogy nagyrészt húsból állnak az étkezések, én pedig nem vagyok nagy húsevő. Azonban a paleo elvei tetszenek. A magas glikémiás indexű dolgokat kerülöm.
2015. jún. 28. 17:22
 6/6 A kérdező kommentje:
A napi ételadag megfelezése még menne, de nincs senki az életemben jelenleg, úgyhogy azzal a fajta testmozgással most nem élek már egy jó ideje. :)
2015. jún. 28. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!