Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a lányok szülinapra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok szülinapra, évfordulóra, velentin napra nem kell venniük semmit, a legnagyobb ajándék a szex?

Figyelt kérdés

Bármilyen eseményre, szülinap, évforduló, elég ha a csaj belebújik az egyik szexi fehérneműjébe és szexben részesíti a párját? Igaz, hogy ennek örülnek meg a pasik a legjobban?

Vagy van aki ezt nem értékeli annyira? Új szexi fehérnemű, egy kis szexizés, esetleg sztriptíz, majd egy szuper együttlét.



2020. máj. 17. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igazán örűlnék ha ilyen meglepivel lepne meg
2020. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik exem azt mondta nagyon figyel mindenre, de 2x elfelejtette mind a szülinapom, mind a névnapomat :D

persze a Valentin napot, meg évfordulókat nem


elég nagy sértődés lett volna, ha én elfelejtem ezeket, szóval kicsit kettős mérce volt

szóval "ajándékba" mindig az ő testét kaptam :D ami ugyanolyan szex volt, mint bármikor máskor


nem is volt 3. alkalom amit elfelejtsen, igaz nem ilyen dolgok okán

2020. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szex ugyanolyan szülinapon és valentin napon is. Inkább vegyél valami kis ajándékot mondjuk ami a hobbijához kapcsolódik pl. Ha pedig szexi fehérneművel fel akarod dobni a szexet, azt a normál hétköznapokban is meg lehet csinálni.
2020. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb ajándék az aminek örülsz - márpedig ennek ki nem örülne? :) A szülinapra "illik" mással is meglepni a párod, mutatni hogy gondoltál rá, fontos neked. Egy ajándéknak nem az értéke számít hanem maga a figyelmesség.
2020. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Főleg Valentin napra, évfordulóra gondoltam ezt.

Szülinapra, karácsonyra természetesen vennék valami tárgyi ajándékot is :)

2020. máj. 17. 13:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy igaz, hogy a pasikat nem is érdekli a fehérnemű, lehet az szexi csipkés vagy nagymamásabb bugyi is? úgyi gyorsan lekerül? Vagy azért van aki értékeli a szép darabokat?
2020. máj. 17. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

azért egy szexi bugyi is lehet izgató, de pl combfix, harisnyatartóval még fent is maradhat szex közben :)

vagy más fajta kicsit extrémebb dolgok, játékszerek is játszanak

2020. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a feministák gondolják hogy a szex egy "jutalom".
2020. máj. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem exem személyre szóló kis leveleket írt, emlékezetes dolgokat rakott bele, kis apróságokat vagy csak valami közös kis poént. Nem volt az a drága ajándék ami ennél jobb lett volna, meg persze mindig elvitt sushizni. Szülinapom az valentín nap szóval egybe le lett tudva. Lényeg a lényeg, egy romantikus gesztus mimdennél jobb, szeretünknszeretve lenni. 23F
2020. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lényeg a romantikus gesztus. Az apróságok. Persze ha mindig lenne szex is ilyen alkalmakkor, akkor legalább kijonne a havi 2 átlagra 😂
2020. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!