Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. ÉVfordulóra ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. ÉVfordulóra ajándék?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt van az első évfordulók a barátommal, és elutazunk valahova, lehet, fehérneműt is veszek magamnak, de neki is kellene valamit. Arra gondoltam, hogy csináltatok neki "én vagyok a legjobb" feliratú pólót, mert mindig azt mondom neki, hogy ő a legjobb, olyat, amit akár télen is tud hordani, esetleg azon a nyelven lesz ráírva, amit tanul, hogy még személyesebb legyen. Ez mennyire jó ötlet, vagy más egyéb esetleg?

2019. nov. 3. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2019. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neked lehet, hogy ő a legjobb de mások inkább nagyképű f**asznak gondolnák
2019. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Juj, hány éves vagy te? 12? Bocsika, hogy felvilágosítalak, de ő NEM a legjobb! Ő nem Isten, csak egy ember. Pl. nem hiszem, hogy atomfizikából ő lenne a legjobb. Meg ez egyébként rettentően egocentrikus, nagyképű kijelentés.


Meg az, hogy veszel fehérneműt, úristen. Még mindig van olyan, aki azt hiszi, hogy egy fehérneművel fel lehet dobni egy hangulatot? Elcsépelt.


Használd az agyad és találj ki mást.

2019. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Szép dolog az ünneplés, de ne költs rá sokat, mert lehet a karácsony már nem együtt lesz.
2019. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Háháhhááháhá :D Áháháháhá :D



"Én vagyok a legjobb" póló? Komolyan? Hacsak a barátod nem személyesen Johnny Bravo vagy a Rokker Zsoltti akkor nem kellene ezt erőltetni. Egy ilyen pólóval azt sugározná kifelé, hogy vagy 1.Bazi nagy arcom van és istennek tartom magam vagy 2.lúzer vagyok és kicsi a farkam ezért keménynek mutatom magam komplexusból.

2019. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jesus, ti aztán hangulat rombolók vagytok, az egyszer biztos.

Miért ne lehetnének karácsonykor együtt? Még az is lehet hogy együtt öregednek meg..


#3 lehet, hogy atomfizikából pl nem a legjobb. De a barátnője számára igen is lehet ő a legjobb. Én is mondom a páromnak hogy ő a legjobb, mert nekem igen is a legjobb, a legtökéletesebb.


Viszont az valóban elég furán veszi ki magát hogy "en vágyok a legjobb"

Az hogy azon a nyelven iratod rá amit tanul egész jó ötlet, de valami más szöveget találj ki.

2019. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, mert ez teljesen személyes, csak kettőtök dolga.
2019. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


De ki vesz fel "Én vagyok a legjobb" pólót? Max valami kitekert villain https://www.youtube.com/watch?v=PfYnvDL0Qcw&t=46s

2019. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!