Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden jó mégis, csak ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó mégis, csak ennyi lenne benne?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy munkatársnőmet mindig jól megcsinálom és neki csak elég egyszer egy héten? A nőknek elég egyszer egy héten kefélni? Én azért egy héten többször is el tudnám vele képzelni, de már ott tartok, hogy több szeretőt fogok tartani,(kövezzetek meg) mivel heti 1 alkalom nekem nem elég. Mondtam már neki, hogy egy héten többször is "összefuthatnánk" de sajna eddig még süket fülekre talált..Több szeretőt meg már a múltból tudom hogy nem mindig jó ötlet tartani, de hát a hormonoknak nem mindig lehet parancsolni :D Lányok vélemény?

27F



2020. máj. 17. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, más napra más pasi van neki, nem fér bele...
2020. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek egyforma a libidója. Főleg ha jól "megcsinálod".
2020. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ha nem csak "megcsinálnád", hanem szeretkeznél vele, akkor többre is vágyna.
2020. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!