Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs barátnője egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnője egy olyan férfinak, aki izmos, és ezáltal több nő meg is nézi?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Mert meleg,vagy kicsi a farka.
2020. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyik sem igaz rá. Valami oknál fogva nem tud a nőknél egyről a kettőre jutni, és több éve nem is hívott el senkit randizni, de ő hozzá se mennek oda nők felszedés céljából.
2020. máj. 17. 20:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont azért mert az ilyen típusú pasiktól a nők kicsit tartanak,fenntartásaik vannak. Sokszor abszurd,de ezért látni olyan párokat ,hogy tök jó pasinak,egy nem éppen kívánatos barátnője van. De ez fordítva is igaz,számtalanszor lehet látni nagyon csinos lányokat nem épp vonzó férfi oldalán.
2020. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert nem fognak a nők kezdeményezni. Lehet megnézik, de azt várják hogy a pasi szólítsa meg őket és kezdeményezzen - társalgást első körben. Utána ahogy megismerik a személyiségét akkor elválik le tudja-e őket venni a lábáról.
2020. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony, csúnya az arca, jobban érzi magát nő nélkül, keveset keres, szüleivel él, nincs autója, introvertált, válogatós, csak szexre kellenek neki a nők, másik kapura játszik. Ezek közül bármelyik miatt lehet.
2020. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést. Izmos, oké, és? Egy sor dolgot nem tudunk róla, a személyiségétől kezdve, a külsejéről is csak annyit, hogy "izmos".

Attól önmagában nem lesz valaki vonzó, hogy izmos, ez édeskevés.

2020. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehet nem vágyik rá?

Ez miért olyan hihetetlen?

Magamból kiindulva, külsőre velem sincsen probléma és nem csak szerintem van ez így, pár hete megpróbált egy nő felszedni.

IQ betyár sem vagyok és még érzelmileg sem vagyok analfabéta.

Én simán megértem a helyzetét és nem találom furcsának, az oka ennek természetesen lehet más.


Lehet az is, hogy magánakvaló, ilyen is van.

A kérdés az, hogy amennyiben ez Őt nem zavarja, téged miért foglalkoztat ez?

2020. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért zavar ez téged mert rólad van szó.
2020. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden nő bukik az izmos pasikra. Lehet hülyén hangzik, de hosszú távon sok nőnek inkább a tipikus apuka kinézetű pasik jönnek be. De az is egy ok lehet, hogy nem képes normálisan beszélgetni, bunkó vagy bármi hasonló.
2020. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vörös pirulát választotta.
2020. máj. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!