Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erős szexuális kisugárzás =...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős szexuális kisugárzás = könnyűvérűség?

Figyelt kérdés
A férfiak tényleg csak szexre akarják az ilyen nőket?
2020. máj. 18. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne egyenlő?

nem attól lesz valaki könnyűvérű, mert nagyon vonzó szexuálisan és erős a kisugárzása


ha egy ilyen nőben nincs több, csak ennyi, akkor igen a legtöbb pasi ennyire akarja, de jó esetben tud ennél többet is nyújtani a nő

2020. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az erős kisugárzású nők nagyon kívánatosak, mi férfiak sokszor jobban vágyunk egy ilyen nő után még akkor is, ha csak átlagos a kinézete, mint egy tökéletes, modellalkat csaj után, aki amúgy unalmas. Nem az van, hogy könnyűvérűnek nézünk, hanem minden pasi be akar próbálkozni, hátha alapon.
2020. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nagyon sok férfi barátom van, ők nyitották fel a szemem, hogy nagyon különleges, erős szexuális kisugárzásom van, ezért van, hogy még a nők is bepróbálkoznak nálam, pedig 1000% hetero vagyok. Azt veszem észre, hogy mindegyik pasi, csak megdugni akar, pedig bennem ennél sokkal de sokkal több van, dehát addig már eljutni sem akarnak, hogy ezt megtudják. Nem vagyok egy picsa típus, inkább vagány, laza, sok a srác barátom, csinosan öltözködöm, de nem rakom ki semmim, pedig lenne mit, a fejem sem üres. Nagyon tudok szeretni, gyengéd, törődő, gondoskodó vagyok, egy bújós kislány, de ezek a dolgok senkit nem érdekelnek, mert hát "olyan erős a szexuális kisugárzásod..." :( Elszomorító.

2020. máj. 18. 09:20
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez bizony sajna így van. Az erős szexuális kisugárzás az ösztönöket indítja be.
2020. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám tompítani ezt a dolgot? Eddig tudatában sem voltam...
2020. máj. 18. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:

mennyire vagy határozott jellem?

lehet ha látják rajtad, hogy erős, irányítós típus vagy, akkor féken tartják magukat


még ha kapcsolatban esetleg alá is rendelődsz, vagy szereted ezeket a dolgokat, kifelé mindenképp erős határozott legyél, mint pl a szigorú tanárod volt iskolában, hogy tudják hol a helyük, ne csak szexet lássanak benned, hanem az erős határozott szexi nőt

2020. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően a mindennapokban határozottnak és tudatosnak mondanám, kapcsolatban inkább az alárendeltséget preferálnám, hogy vezessen a férfi, de csak egészséges kereteken belül.
2020. máj. 18. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:

ahogy itt írtál, meg privátban is...értelmes nőnek tűnsz

lehet csak olyan emberek vesznek körbe akik nem látnak túl a puncin

talán ismerkedésnél a téma választás segíthet sokat


mikről szoktál beszélgetni randi partnerekkel?

2020. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aaa nehéz helyzet. Ilyen nő vagyok, akinek erős kisugárzása van és világ életemben tapadtak rám a pasik. Még úgy is, hogy folyton hajtottam el őket, lett egy olyan partnerlistám amire az átlag ember azt mondja, hogy na ez egy könnyűvérű kis ribi. De az igazság az, hogy a sok pasi közül volt jó pár olyan aki nekem is bejött és ezért sokszor beadtam a derekamat. Nyilván ha alapból nincs szexi kisugárzásom akkor ezeknek a férfiaknak a fele sem ostromolt volna és nem lett volna annyi partnerem ami sokaknál kiveri a biztosítékot és “könnyűvérűvé tesz”. 🤷‍♀️
2020. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy a legtöbbnek nem csak szexre kellettem volna hanem utána még rendesen zaklattak (voltak akik évekig), hogy legyek a barátnőjük. Többnyire nekem volt elég egy szex belőlük és ezért volt sok alkalmi kapcsolatom.

Ironikus, hogy az egyetlen akibe szerelmes voltam, volt kb az egyetlen aki csak szexre használt és mást nem akart tőlem. :)

2020. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!