Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek, ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek, ha a pasi mélyen letolja a farkát a szátokba vagy inkább kellemetlen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tolj le egy 18/4,5-es dildót magadnak, azután rájössz.
2020. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok lány van aki örömet akar okozni, és megpróbálja a tőle telhető legjobbat, és szeretik, ha a férfi is próbálja lentbb tolni, de ezt tényleg csak finoman, és addig amíg bírja a lány, ettől több már taszítja őket, de azért próbálkoznak ők is.
2020. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Elviselhető az örömszerzés miatt, de ahogy az egyes írta csak úgy a kis kacsókáddal nyúlj már le a saját garatodba és rájössz kellemes érzés-e.
2020. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Kellemetlen, dugj le bármit a torkodon és kipróbálhatod
2020. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Le is hánynám :D
2020. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, te szereted a fuldoklás és hányás kombinációját?

Nagyon érdekes érzés, van aki biztosan nagyon szereti, (lehet hogy te is) de van aki meg nagyon utálja (például én).

2020. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kozodd válasza:
57%
Én imádom ha keményen letolják a farkat a torkomba és csurog a nyálam. Palinak ennél nagyobb örömet nem tudunk adni (szex terén) csajok!
2020. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lil_Peep_Fan ***** válasza:

Én meglehetősen élvezném😏

18/F

2020. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem sokszor eggyből a torkomba élveznek így ! Ami nagyon jó
2020. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

igen, én pl szeretem nagyon. imádom, amikor a pasi dugja a szám, megfogja a fejem és rászorítja, hogy alig kapok levegőt. totál be tudok nedvesedni ettől, utána ha megdug, épphogy belémhatol és pár tolás után elmegyek.

de ehhoz hozzátartozik, hogy csak olyannal szeretem ezt csinálni, akit szeretek és megbízok benne. ja és nekem pl elég gyenge az öklendezési reflexem

2020. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!