Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti nem éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti nem éreztétek magatok kellemetlenül mikor elősször elégített ki egy pasi orálisan?

Figyelt kérdés
Tudtatok koncentrálni rendesen? Nem volt bennetek az hogy szégyenlősek vagytok?
2018. ápr. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
nem, mert bíztam benne és nagyon jó érzés volt amikor csinálta
2018. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
De kellemetlen volt, mármint zavarban voltam. Meg lehet szokni,meg el is tud lazulni egy idő után az ember ha eleget látja a másik(at) meztelenül. :) Idő kérdése.
2018. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Fura érzés volt. Akkor volt életemben először orgazmusom. :D
2018. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
de igen, és utána is sokáig, meg kell ezt szokni szerintem
2018. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát kicsit meglepődtem h úristen ez ilyen jó, miért vártam rá eddig :D de annyira nem volt kellemetlen a pasi előtt :D
2018. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csajok köszi a válaszokat. Én attól tartok hogy annyira beleszek stresszelve hogy nem tudom majd élvezni a pillanatot :D :/
2018. ápr. 9. 07:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Mesélj! Túl vagy már rajta? Milyen volt az első?
2019. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!