Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok fiatal csaj tényleg küld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal csaj tényleg küld magáról meztelen képeket is ismerkedésnél,mint ebben a vidiben?

Figyelt kérdés

[link]


Ez ritka lehet? Sokan meg arról panaszkodnak,hogy vissza se írnak a csajok.



2020. máj. 19. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedésnél is kaptam sok képet, de nem kell ismerkedés sem ahhoz, hogy izgalmas témákról lehessen beszélgetni, képet, akár videót látni, vagy jóval többet kihozni 1-1 partnerrel :)
2020. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki küld, küldtek már nekem is ismerkedés során, de nem arra mentem hogy kicsaljak vagy ilyesmi, és ha kaptam is megnéztem és úgy raktam el hogy más sose láthassa, vagy ha megszakadt a kapcsolat töröltem. Nem szép másnak a képeit össze-vissza mutogatni. Amúgy ez a srác a videóban nem tudom hogy csak megjátssza vagy tényleg az, de rohadt debil módon viselkedik, tényleg ne kövessétek a példáját, legyetek elegánsak.
2020. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze csak azok többnyire nem fiatal csajok, hanem magukat nőnek kiadó melegek :D
2020. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik küldenek, még azok között is, akik addig elutasítóak voltak ilyen témában. Egyszerűen ha egy húron pendültök megnyílnak a csajok is és könnyebben mutatnak magukról ilyet. Persze nem 5 perc után.


Saját tapasztalat.

2020. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én küldtem már magamról, természetesen nem 5perc után (azóta is együttvagyunk azzal a fiúval)
2020. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem meztelent, de bugyis képet küldött snapchaten egy tini csajszi nemrég. Izgi volt nagyon...
2020. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu sztori a videóban. Oké, hogy vannak pasik, akik tényleg nagyon kelendők a lányok körében, de nem ilyen szinten.
2020. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktak. Én is szoktam. De ezt nem a "szia babám külgy képet a sexy nuncusról😜" stílussal lehet előhozni. 20N
2020. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
50%
Szoktak küldözgetni persze.
2020. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mással nem tudnak ki tünni csak a meztelen képeikkel.

Szánalmasak!

2020. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!