Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy percen belül elélvezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy percen belül elélvezek behatolás után. Hasonló tapasztalat? Orvoshoz fogok fordulni ez nem normális.

Figyelt kérdés

Évekig tartó párkapcsolat után orvoshoz fordulok a fenti okok miatt. A párkapcsolat nem emiatt ment tönkre, viszont én rám mindig is hatással volt. Ennek ellenére a partnerem mindig megértő volt és nem várt el többet tőlem, sosem kellett neki ennél több.

A szex előtti előjátékot mindig is bírtam. A makk a legérzékenyebb számomra, hiszen behatolás után 10-en másodpercen belül élvezek, ez miatt fogok orvoshoz fordulni.


Van ilyen vagy ehhez hasonló tapasztalatotok?

Jártam már több pszichológusnál is de elmondásuk szerint ez nem lelki eredetű.

Addig még nem "gyógyulok" meg nem merek új kapcsolatot létesíteni, és az egy éjszakás kalandot sem próbálnám ki. (még sosem volt)


24Férfi



2020. máj. 20. 01:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Mit fog csinálni az orvos? Valami ráolvasást alkalmaz? Bízz bennem, ez pszichés és kb 50x nagyobb problémát csinálsz belőle, mint ami. Legyél már egy kicsit lazább! Mutass már egy csajt, aki ki fog akadni azon, ha két rántástól elmész rá és lekommunikálod neki, hogy azért mert tetszik! Nem lesz ilyen.
2020. máj. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Késleltető spray-t próbáltad?
2020. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem pszichés, már több orvos látott. Erősen érzékeny a makk része. Orvos gyógyszeres kezelést javasolt, de egyelőre személyes megbeszélés nem történt de állítása szerint több hasonló páciens helyzete javult.


Először is, szégyellem hogy így működök de ha tehetnék róla már nem így működnék, úgy hogy ez miatt kritizálni nem fair, inkább csak magadat minősíted. Senkinek nem akarok "lekommunikálni" főleg nem kifogásokat keresni ami miatt gyorsan mentem el.


Késleltetők összes verzióját kipróbáltam már. Ezért kerestem fel konkrét urológust, aki ezzel foglalkozik.


Egyszerűen csak saját tapasztalatokra lennék kiváncsi, hiszen biztosan nem én vagyok az egyetlen.

2020. máj. 20. 01:25
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
1-es, hát lekommunikálhatja nekem az első alkalommal. Még esetleg a második alkalommal is beveszem. De 3-4 után besokallnék és szakítanék. Volt részem normális szexben, én biztos, hogy soha nem fogom beérni azzal, hogy valaki 10 másodpercre betegye. Nekem az orál és társai max. a desszert, a főfogás a dugás, ha az nincs, akkor számomra az nem szex. Ha valaki tapasztalatlan és azt hiszi, ilyen egy normális aktus, akkor el tudom képzelni, hogy nem vár el többet, de ezt igazából még csak szexnek se nevezném. Nem komplexusokat akarok okozni, de szerintem is megoldást kell rá találni, mert így nem lehet normális szexuális élete a kérdezőnek és a partnerének se.
2020. máj. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
4-es, sajnálom, de ezek szerint neked sem volt még normális párkapcsolatod, javaslom, hogy fejleszd magad+
2020. máj. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöket megértelek, hiszen mint említettem hosszú éves párkapcsolaton vagyok túl és megéltük, megszenvedtük ezt az egészet. Talán mázlista voltam, hogy nem úgy gondolkozott a párom és nem olyan igényei voltak, mint a 4-esnek. Bár abszolút megértem a 4-es válaszát, hiszen ez tényleg nem volt szexuális élet és igen ezzel kezdeni kell valamit, hiszen ez nem természetes állapot!
2020. máj. 20. 01:36
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Azt látom, hogy 100%-osan saját magad teszed lelki nyomorékká. Ilyen spirálba kerültél, amiből nem tudsz kiszabadulni.
2020. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Tessék? Megindokolnád az egyszerűen habokba keringő válaszod?


A szakértelem szerint a problémámat orvosolni lehet és fogom is. Egyebek mellett tapasztalatokra voltam kiváncsi és nem kioktatásra.

2020. máj. 20. 01:41
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Értek a pszichológiához és érzékelem azt meghunyászkodó, szenvedő hangulati állapotot, amiben vagy. Vannak szenzoraim hozzá. És ha van is bármi ilyen jellegű problémád, biztos lehetsz benne, hogy pszichésen felnagyítod brutális mértékben.
2020. máj. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Húha. Próbálom felfogni. Érzékeled az én meghunyászkodó, szenvedő állapotomat?! Szenzorok?

Tessék?! Ott tartunk, hogy egy ismeretlen kérdése alapján te már ítélkezel mások felett és megállapítod ki milyen ember?

Fogalmad sincs, milyen problémám van ezek szerint mert ha legalább sejtenéd akkor lenne benne tapasztalatod. DE mivel nincsen tapasztalatod, tehát se te se párod se ismerősöd nem élt meg ilyen esetet az azért van mert szerencsések vagytok. Viszont nem lehet megfeledkezni arról, hogy ilyen létezik és vannak emberek akik ezzel együtt élnek és ezzel küzdenek. Egy darabig.

2020. máj. 20. 01:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!