Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz ha szopás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha szopás közben 15 percen belül elmentem? Nincs még nagy tapasztalatom és régen is csináltam már.

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos idő szerintem, talán még több is.
2015. szept. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátom ha fel van izgulva 5-6 perc alatt elmegy. Nincs ezzel gond szerintem. Ha a szex lenne ilyen rövid az már probléma lenne de ott szerencsére nincs ilyen gondunk.
2015. szept. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
A szopás nem arra van, hogy minél tovább bírd, annak pont az a célja, hogy gyorsan szerezzen örömet neked. Normális szexnél viszont kevésnek mondanám a 15 percet, oda minimum kell félóra, óra a teljes kielégüléshez. 26/F
2015. szept. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek, én nem tudok tőle elélvezni :(
2015. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan nézzük. A párom, ha csinálom neki, kb. 3-4 perc alatt elmegy így, szóval a 15 perc, az nálam már sok lenne!:)
2015. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linó03 ***** válasza:
Az én barátom is kb. 5 perc alatt elmegy szopásnál, ha nagyon fel van izgulva, vagy már régen csináltuk. Amúgy ha túl sokáig húzod, az már csak azért is lehet esetleg rossz, mert a lánynak elfárad a szája, és akkor már nem is tudja olyan jól csinálni.
2015. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pontosan, ha éppen kevés időnk van, akkor 5 p is elég, szóval a 15 az kifejezetten sok. Persze, ha akarom, akkor fél óráig is tudom húzni a párom agyát :) de "nettóban" elég kevés is elég
2015. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!