Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy percen belül elélvezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy percen belül elélvezek behatolás után. Hasonló tapasztalat? Orvoshoz fogok fordulni ez nem normális.

Figyelt kérdés

Évekig tartó párkapcsolat után orvoshoz fordulok a fenti okok miatt. A párkapcsolat nem emiatt ment tönkre, viszont én rám mindig is hatással volt. Ennek ellenére a partnerem mindig megértő volt és nem várt el többet tőlem, sosem kellett neki ennél több.

A szex előtti előjátékot mindig is bírtam. A makk a legérzékenyebb számomra, hiszen behatolás után 10-en másodpercen belül élvezek, ez miatt fogok orvoshoz fordulni.


Van ilyen vagy ehhez hasonló tapasztalatotok?

Jártam már több pszichológusnál is de elmondásuk szerint ez nem lelki eredetű.

Addig még nem "gyógyulok" meg nem merek új kapcsolatot létesíteni, és az egy éjszakás kalandot sem próbálnám ki. (még sosem volt)


24Férfi



2020. máj. 20. 01:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
5-ös, az hogy neked nem megy a szex, az nem azt jelenti szerintem, hogy én szorulok fejlesztésre.
2020. máj. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Az orvos úgy se fog semmit csinálni, legfeljebb ír fel valami gyógyszert, de arra meg ha rászoksz az a legrosszabb és nem is fog az se segíteni.

Ezt neked kellene valhogy kitapasztalni hogy mi lenne a jó vagy jobb.

Az is lehet a partnered nem volt jó és ez beléd égett hosszú évek alatt és már lelkileg nem tudsz túl menni rajta.

Lehet a legközelebbi partnereddel rendbe fog jönni.

2020. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok.Most 45. Sosem javult.
2020. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam is küzök,küzgöttem ilyen problámákkal.Bár én nem voltam 10mp-s hanem pár perces,de mindegy mert az is édes kevés...Tökéletesen nemtudtam ebből kijönni ,de én tudtam rajta javitani.


1 maszturbálást elnyujtásának gyakorlása.

2 lidokain,vagyis érzéstelenitő krém a makkra,lidokainos gumi.(állitólag az antidepresszáns nyugtatók is késlelteik az ejakulációt.Bár ezt sosem próbáltam ki)

3 rosszlányok.hu.Gyakorlásnak nagyon megfelel:) tobb lány,több tapasztalatt és lazább leszel.Ha nem görcsölsz rá,akkor valóban jobban tudok én is teljesiteni.Persze nem ugy megyek el a csajhoz,hogy 2 hete nem volt szex.Akkor nyilván én is hamarább elélvezek.

4 Sport.A futás,sulyzós lábedzés után észrevehetően megnő a 'kis tábornok' kitartása.Gondolom olyan izmokat dolgoztatok meg az edzés alatt nem tudatosan,amik szerencsére éppen hasznosak nekem.


Az én tapasztalatom az,hogy sosem leszel olyan ugyes,mint aki született tehetség.Ez van.De tudod magad is fejleszteni az tuti.

A lányoktól is borzasztóan sok fugg.Ha nagyon gerjedsz rá,akkor nyilván hama eltud menni,de ha egy lánynak már nem annyira szuk a puncija,akkor simán tovább birja az ember is.


Sok szerencsét.

2020. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az előremutató, értelmes válaszokat is!


Nem az a rosszlányok.hu-s vagyok, főleg emiatt is.

A lidokaint volt, hogy próbáltam de annyira, hogy a végén tényleg nem éreztem semmit és emiatt az ellenkezőjét váltotta ki bennem.

A maszturbálást pedig igyekszem mindig minél tovább elnyújtani.


A sportot ilyen formában még nem próbáltam, de ezután fogom!

Köszönöm az ötleteket!


További szép napot!

2020. máj. 21. 00:37
 16/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem egyszerűen megoldható, nem kell ide semmilyen orvos, sem kenegetés, gyógyszer! Szeretkezés napján kétszer, háromszor maszturbálj, utána tuti nem fogsz egy két perc múlva elélvezni. Ilyen egyszerű.....
2020. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, igazad van mert segített de nem olyan szinten, hogy azt akár napi szinten csináljam. De köszönöm a segítséget.
2020. máj. 21. 23:33
 18/23 anonim ***** válasza:
15%

a férfiak 95 százaléka ilyen szinten van, ne aggódj

egy nőnek meg aztán teljesen mindegy, hogy 10 másodperc, vagy 3 perc, úgysem tud mit csinálni annyi idő alatt

2020. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát azért az nem mindegy. Az átlag 7 perc. Orvos szerint három a minimum, ha az alatt van a durr, akkor irány a doki, meg kell nézetni. A közösülés a behatolástól van, akiknél 20-30 perc is lehet.
2020. jún. 4. 01:39
 20/23 anonim ***** válasza:
Változott azóta valami?
2020. jún. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!