Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!! Számotokra mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!! Számotokra mi az izgató amit a baratnotok csinal? És mit szeretnétek hogy csinaljon?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 04:01
 1/10 Á.Zoli ***** válasza:
Mire gondolsz? Együttlét közben, vagy az előzmények ideje alatt?
2020. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezi, ahogy nyalom a punciját az orgazmusig. Aztán ő is el kezd szopni, majd rápattan és meglovagolja és újra elmegy velem...
2020. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Számomra a bő nyálas szopás és a fa....sz verés a legizgatóbb előjáték. Utána minden izgató amit csinál. Nem tudok ki emelni semmit. Adja magát ennyi,nyöszörögjön,beszéljen obszcén módon,élje meg a pillanat varázsát,ne fogja magát vissza.

Én az ilyen lányokat szeretem. Szerintem ha egy lány alaposan fel van izgatva,szinte mindent meg tesz amit normál együttlét keretében elvárhatok. Nem kell kérnem semmit,legfeljebb egy kis utalást teszek,de mindig érzem hogy már alig várta,hogy szóba hozzam..

2020. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyen apróságok amik teljesen kikészítenek. Pl a barátnőm itthon állandóan csak az én pólóimban van + tanga, ettől a látványtól szinte mindig merev leszek. Vagy mikor főz és koncentrál rágja a száját és lassan rázni szokta a fenekét, ez is nagyon ki tud készíteni.
2020. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
A legizgatóbb és legélvezetesebb amikor kényeztet. Nem tudom más lány hogyan csinálja de szerintem ő az egyik legjobb ebben a világon! Kézzel, szájjal és van hogy egyszerre használja :)
2020. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es hat ugy mindketto akar
2020. máj. 20. 11:21
 7/10 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Oké...

Előtte, ha kap az illető egy kis masszázst, főleg a kapcsolat elején, a felderítési korszakban, az nagyon jó alap. Én például nem vagyok oda a cirógatásért, de a kicsit határozottabb Kézmozdulatok jöhetnek. Szájjal, szinte mindenhol minden jöhet. Szex közben szeretem, ha pluszba az ujjaival kicsit szorosabban körbefogja a tövénél és mozgatja (veri), miközben egy ütemben mozgunk , de még sok a kedvenc 😊

2020. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Létezik, megfoghatom.
2020. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden. A hangja, ahogy beszél, ahogy főz, ahogy mozog és amit az ágyban csinál velem. F 42
2020. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 manly ***** válasza:
67%
A szopás és közben ingerli a fenekemet is az ujjaival.
2020. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!