Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal meglatogattuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal meglatogattuk a szuleit. Nem engedtek, hogy egy szobaban aludjunk. Este, egyedul, a hideg, idegen szobaban egyedul kellett lennem. Ot nem erdekelte, nem jott at hozzam. Ti fiuk csinalnatok ilyet, ha igazan szeretnetek a baratnotoket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 22:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretem, akkor nem.

Nálam az volt a helyzet, hogy aludhattunk egy szobába, de egy ágyban nem.

Aztán inkább vállaltam a következményeket.

2012. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem 14 éves vagy, akkor ez vicc kategória.
2012. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
24 :(
2012. dec. 4. 23:02
 4/32 A kérdező kommentje:

O 26.

De a szulei nagyon konzervativak,o meg azt csinalja amit mondanak.

2012. dec. 4. 23:03
 5/32 anonim ***** válasza:
Sokan nem értik meg a másikat és akkor ezzel van ítélve az ember. Nyugalom, mert szerethet téged a párod. A szerelem nem azt jelenti, hogy együtt kell aludni. Nem mindenki olyan, hogy erre vágyik. Bízz meg a párodban.
2012. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Vagyis úgy mondanám, hogy a kezdetben, mert később kialakul és együtt fogtok majd aludni.
2012. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

utolsonak:

5 honapja vagyunk egyutt

2012. dec. 4. 23:11
 8/32 anonim ***** válasza:

Ne vonj le tágabb konklúziót. Az ott az a ház volt, ahol az ő szülei élnek. Az ő házuk, az ő váruk, a barátod ott nőtt fel. Lehet, hogy egyébként szabadabb, de otthon újra gyerek. Kénytelen a szabályokat betartani. S ha nem is akarná, akkor a szülei felé érzett tisztelet miatt is megtehette.

Ettől még szerethet téged mindentől jobban. Ha nem így lenne valószínűleg sosem vitt volna oda haza téged. Bemutatott a szüleinek, mi ez ha nem egy szándéknyilatkozat a komolyságát illetően????

Lépd át, ha akarod tedd szóvá neki, ha nem akarod akkor nem. De abban biztos vagyok, hogy ez nem jelent semmit abból a szempontból, hogy vajon-e szerelmes-e beléd vagy sem. Ezt nem ebből fogod megtudni.

2012. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
De hányszor is aludtál ott? Hányszor találkoztatok 5 hónap alatt? Kérdezted, hogy miért külön aludtatok? Én szerintem szeret téged a párod csak te nem érted őt miért ilyen.
2012. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nem otthon lakik, csak hetvegere mentunk el hozzajuk. Es ez volt a masodik alkalom , hogy a szuleinel jartunk.


Utolso elotti, elgondolkodtato amit irtal, koszonom

2012. dec. 4. 23:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!