Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben a szeretővel volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben a szeretővel volt olyan, hogy majdnem lebuktatok párotok előtt?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, akinek van szeretője járt-e így?

2020. máj. 20. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, attól jobban kell gondolkozni.
2020. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Utána buktam le otthon, hogy a pár menet után nem igazán akart működni a dolog tökéletesen.
2020. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lebukni sosem ,de attól a perctől fogva már nem úgy viszonyúltam a páromhoz. Megcsókolni is alig volt "kedvem". A megcsalás csak méginkább felnyitotta a szemme, hogy nem vagyok szerelmes.
2020. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Bizony,hogy volt hú..
2020. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt.
2020. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére nem volt olyan.
2020. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Neked nem a párod a szeretőd? Gratulálok!! Szégyen.
2020. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem, de volt egy érdekes sztori, ami igencsak elgondolkodtatta asszonypajtást. Történt, hogy a szomszédomban lakó haverom a segítségemet kérte. Gondoltam, ha gyorsan elugrom, a munkaidő végére még bőven visszaérek, így nem kötöttem senki orrára, hogy hova megyek. Igen ám, csak közben asszonykámnak eszébe jutott valami, amit sürgősen meg akart velem beszélni, hogy hazafelé vegyek. Mobil akkoriban még nem volt, viszont körbetelefonálta az összes üzemrészt, ahol elő szoktam fordulni. "Szerencsére" mindenhol pasi vette fel a telefont. Nem tudom, manapság ez mennyire járja, de akkoriban a férfiak igencsak szolidárisak voltak velem, így aztán mindenki azt mondta a nejemnek, hogy ebben a percben léptem ki az ajtón, próbálkozzon máshol. Nagy volt a meglepetés, amikor telefonálás közben a havertól hazaérve betoppantam talpig toprongyban. Alit tudtam kimagyarázni a kollégáimat, hogy miért takargattak előtte.
2020. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!