Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekmellett ilyen ritkán?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekmellett ilyen ritkán?

Figyelt kérdés

Férjemmel 4 éve vagyunk együtt, 1 éves a fiúnk.

A gyerek elött sem volt az a "nagy" szexuális életünk, az a heti 1-2 alkalom mindkettőnknek elég volt. Aztán ahogy terhes lettem, egyre ritkultak. Vártuk, akartuk a babát. Félidőnél ő stop-ot mondott, neki így nem megy, mert az jár a fejében szex közben, hogy a "micsodájával"nehogy a baba fejéhez érjen. Hiába mondtam, hogy esélytelen, nem akarta. Elfogadtam, jó pár hónap kimaradt. Aztán szülés után ugye az első heteket nem kell mondani, +nekem az új fogamzásgátló is bezavart, 2 hónap lett ismét belőle cölibátusban, mire megtört a jég. Sosem fájt, neki is jó mindig. Mégis valahogy nagyon ritkultak a dolgok.

Azt tegyük hozzá, új munkahelye lett, elmegy reggel 5kor, este 7mire hazaér. A fiúnk köztünk alszik, aki egy energiabomba. Férjem mindig elöbb elalszik nála, így mire lenbe időnk egymásra, csak én vagyok fenn.

Totál megértem, hogy fáradt, de az a havi 1 esetleg 2 alkalom nekem már annyira nem elég. Hiába próbáltam beszélni vele erről, mindig elmondja, nincs baj köztünk, csak fáradt. El is hiszem. Csak ez valahogy így mégis nekem olyan nemjó

Valami tanácsot, tippet nem tudnátok erre a helyzetre?


2020. máj. 20. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tényleg nagyon kevés főleg ha te többre lenne igényed.Szerintem a babátokat kellene hamarabb elaltatni valamit kitalálni hogy feldobjátok a sexuális életeteket.Amikor nekem bölcsis volt a lányom ott nem hagyták délután olyan sokat aludni hétköznap el is aludt időbe ami jó volt mert mindketten dolgoztunk és korán keltünk.Amikor hétvégén többet aludt délután nagyon sokáig fennt volt este 10kor még játszottunk a férjem meg már aludt.
2020. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fiam 1x alszik délbe. Reggel 8-9 közt kel, 1 órát alszik, aztán 10ig simán bírja. Férjem olyan 9ig tart ki, aztán alvás. Ha délbe nem hagynám aludni, ordítás lenne egész nap. Meg ahhoz még kicsi szerintem :/
2020. máj. 20. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hogy nálunk nem aludt köztünk a babánk és ha a férjem elaludt hamarabb mint a lányunk simogatással ébresztettem ha sexelni akartam akármilyen késő volt mindig kapható volt rá.
2020. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze aludni kell neki ebéd után csak azt hittem többet alszik délután.
2020. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Férjem felkelteni sajnálom. Ez még nem fordult elő. De végülis egy próbát megérhet. Köszi a tippet 😊
2020. máj. 20. 09:57
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Ti vakok vagytok? A férfi reggel 5-kor indul el munkába és este 7-kor ér haza onnan. Én szerencsére akkoriban 12 óráztam nyári munkában heti 6 napon, amikor még diák voltam és csajom sem volt épp, de az is nagyon kemény volt. Imádok szexelni egyébként, de akkor se ehhez, se máshoz nem volt kedvem, csak kb fürdés és kaja után dőlni be az ágyba.


Amíg ez nem változik, addig ne várj javulást.

2020. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Köztetek alszik a fiú?! Ezt nagyon gyorsan szüntessétek be. Teljesen elveszik a spintanítás lehetősége. Sőt, a kedv is lemegy tőle. Amíg pici, az ágyatok melletti kiságyban aludjon.
2020. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6os!

Köszi, igen én is így gondolom, meghalni nincs estére ereje (ráadásul fizikai munkát végez)

Ne tudd meg, mennyi üzenetet kaptam, hogy velem van a baj, mert egy dagadt disznó lettem 😅 ezt így minden nélkül. (Elmondom, 10kg-al könnyebb vagyok, mint szülés elött 😅)


Kedves 7es! Egyedül nem alszik el a fiúnk, így végigalussza az éjszakát, ha átviszem a kiságyába, akkor pedig fél óránként felkel ordítva. 2 hétig próbálkoztunk, feladtuk. Majd ha nagyobb lesz.

2020. máj. 20. 10:55
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
#8: mert ehhez szoktattátok. Mégis hány éves koráig marad ez így? Egy párkapcsolatban szükség van a közös időre, gyerek ide vagy oda. Nélküle bajok lesznek.
2020. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is külön ágyon aludt a gyerek de egy szobába 3 éves koráig de igysem tudtam a szobába sexelni a férjemmel mert nem tudtam magam elengedni .Persze igy több volt a sex köztünk mert összebújtunk és már attól megkivántuk egymást de abban az időben kipróbáltunk minden helységet😅És hiányzott is volna ha nem a férjemhez bújok alvás előtt ha volt sex ha nem.
2020. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!