Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam ki neki azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ki neki azt a szót,hogy Szeretem és fontos nekem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel összejárós kapcsolatnak indult a helyzetünk,dr egy ideje komolyabbra fordultak a dolgok.Régebben a tudtára adtam,hogy mit érzek,de nem szó szerint. Most pedig lesz egy komolyabb műtétem és félek,ő pedig messzire utazik. Nem akarok ezzel semmit elérni sem semmit csak bennem van,hogy kimondjam szó szerint,hogy Szeretlek és örülök,hogy az életem része vagy. De valamiért nagyon félek ettől,már többször próbálkoztam,de nemment. Személyesen szeretném szemtől szembe,de arra is gondoltam,hogy leirom neki egy levélbe és odaadom! De látni szeretném a reakcióját is! Melyik lenne a jobb megoldás? Ötlet? Valamiért azt érzem,hogy nem 100%ig érdemli meg ezeket a szavakat,de én ebbe 100%ig biztos vagyok,hogy így érzem! Mit tegyek?

2020. máj. 20. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2020. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22/L 30/F
2020. máj. 20. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem vagy kislány

ha nem tudod kimondani, akkor ne mond ki ennyi

hiába szeretnéd, ha nem jön, akkor nem jön

2020. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Például szex után,akkor felszabadultabb vagy Te is.
2020. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szex után pont ne mond. Akkor kimondhat olyat is amit nem gondol komolyan, csak a pillanat hevében gondolja.
2020. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!