Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy erre vágyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy erre vágyom, más is gondolt már erre?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen érzés egy vazelinos, péniszgolyós pasival szexelni, mennyiben másabb, mint egy sima farokkal. Tudom, hogy nagyrészt börtönökben szokás ilyesmit berakni, az olyan alakok egyáltalán nem vonzanak, csak maga az érzés izgat fel, hogy milyen lehet egy ilyen farok a puncimban.

2020. máj. 20. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nem nagyon tetszik
2020. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy mandzsetát (golyos kivitelbe) huznak a farokra ugyan olyan lehet érezni!
2020. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A golyó semmi extrát nem ad, de a feltöltött farok sem. A vazelin puha, a normál cerka meg nem :)


Sőt hogy meséljek egy durva történetet. A tag feltöltette szilikonnal a cerkát és még a sebgyógyulás előtt lejött swingerbe. Nem értette mi a baja a lánynak, hogy összevérezte és még neki állt feljebb (ki is penderítették a klubból).

2020. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá h normális.
2020. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!