Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Kezdem unni, hogy egy...

Lányok! Kezdem unni, hogy egy ilyen kérdés után írtok 1x aztán meg soha többet. Van itt normális lány, aki komolyan gondolt egy ismerkedést? Ha igen, írjon privátot nekem.16/F

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is volt!
2013. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én komolyan gondolom és én is jártam már így. de nekem olyan is volt, hogy 3 hétig beszéltem egy sráccal nagyon, de tényleg nagyon megkedveltem. imádtam vele beszélni és ő is velem, ő mondta. és miután fel vett facre, látott rólam egy képet, nem mondta, hogy csúnya vagyok, csak 1 dologra tett egjegyzést. utána még beszéltünk egy párszor, de már lassan egy hónapja semmi, és az utolsó beszélgetést is félbe hagyta. egy ideig ez nagyon bántott, de már túl tettem magam rajta. szóval szívesen ismerkednék, bocs, hogy ideírtam. csak lehet, hogy pont az a fiú vagy, mert ő is 16 volt. és emiatt ne írtam priviben. 17/L
2013. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én komolyan gondolom...

15l

2013. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Komolyan? ez nagyon hehe nemdebár'?!

gyerekként még képtelenek vagytok értelmezni az érzéseiteket. Így hogy lehet komolyan gondolni bármit is? De ezzel nem is lenne gond, csak ti már túlzásba is viszitek... :/

2013. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert utolsó kommentáló te biztos azéletet megjárt félszemű szürkefarkas vagy, aki a sebeit nyalogatja, és mesélgetni a 'kisfaszoknak' milyen szar az élet.

Valaki nem tud még dönteni, de ezt hagy meg nekem, mert lehet, olykor jobb döntéseket hoznék, mint te, a nagy betűs életben!

2013. jún. 27. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ha valakivel komolyan ismerkedni akarok, akkor rendszeresen írok neki. Vannak olyan barátaim, akikkel itt ismerkedtem meg. A legjobb barátom is ilyen és van egy olyan barátom is, akivel már több, mint egy éve beszélgetünk... Persze nem itt, gyakorin, hanem elérhetőséget is cseréltünk, azóta már skype-olunk is rendszeresen, olyan, mintha testvérek lennénk, jól kijövünk egymással. :) És már egy találkozó is függőben van (elég messze lakunk egymástól).


Szóval én szoktam beszélgetni, ha meg úgy gondolom, hogy agyilag nem elég érett és egyszerűen nincs benne semmi, ami kommunikativitásra ösztönözze, akkor megmondom neki, hogy ne beszélgessünk, mert nem vagyunk egy hullámhosszon, de ilyenre még nem volt példa... Szerencsére eddig mindenkivel jól kijöttem.

Szóval elhiszem, hogy kezded unni, de talán eddig rossz helyen keresgéltél.


14/L

2013. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!