Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért közeledik nyilvánvalóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közeledik nyilvánvalóan egy nő aki eddig lenézett, ha kiderül az anyagi helyzetem (sajnos rengeteg rossz tapasztalatom van a normálisnak gondolt nőkről)?

Figyelt kérdés

Pesti viszonylatban is drágább lakóparkban van a lakásom, elég sok egyetemista albérletes van a házban. Fél éve a szomszédom egy dekoratív, 22 éves csaj. Az iskola mellett egy multicégnél dolgozik részmunkaidőben, irodista. Három nyelven beszél, elsőre nagyon szimpatikus volt. Ezeket az infókat mind a házban élő barátaimtól tudtam.

10-ből 10 alkalommal csak akkor futottam össze velem amikor a reggeli vagy esti futásomra mentem sportruházatban. Hozzá kell tenni hogy utálom a divatozást sport közben, így kevésbé ismert márkákat hordok, a lényeg nálam hogy megfeleljen a célnak és jó minőségű legyen.

A csajnak volt pasija még amikor ideköltözött, ha köszöntem nekik a srác viszonozta, a csaj meg csak nézett lenézően, szinte undorodva. Tipikus "ki vagy te, hogy köszönni mersz nekem?" stílusban. Szakítottak, utána még néhányszor ráköszöntem amikor egyedül találkoztunk, de akkor sem viszonozta. Aztán inkább nem eröltettem a dolgot, bunkókra nem fecsérlem az időmet.

Viszont! Néhány hete éppen akkor futottunk össze, amikor tárgyalásra mentem (felső pozicióban dolgozom egy elismert cégnél, saját asszisztensem van, stb.), a legjobb öltönyöm, cipőm, órám volt rajtam. Rögtön észrevettem, hogy máshogy néz, de nem foglalkoztam vele.

Másnap is találkoztunk, éppen hazafelé jöttem munkából. Elég érdekes volt, utólag úgy gondolom direkt futott össze velem. Szóval jövök a 3 betűs, 1 éves, prémium céges autómmal (ezt mind nem nagyképűségből írom, csak hozzátartozik a sztorihoz, amúgy nem érdekel annyira, inkább a szakmai sikerekre hajtok). A csaj mosolyogva jön felém, akkorát köszön, hogy majd leszakad a fejem. Jópofizik, bemutatkozik, megdicséri az autót, a beszélgetés végén felajánlja hogy süt majd nekem valami süteményt "szomszédüdvözlőként". Mert ő nem is tudta eddig, hogy szomszédok vagyunk!

Felvilágosítottam róla, hogy hónapok óta összefutunk heti többször, de amíg noname melegítőben futni mentem, addig tudomást se vett rólam. Ő erre nem emlékszik, blablabla és még ennek ellenére is nyalizott, pedig néhány napja még lenéző, flegma undorral mért végig.


Nem érdekelnek az ilyen nők! Sajnos azt vettem észre egyre több van belőlük. Az ember azt hinné, hogy aki diplomás, tanul, nyelveket beszél, mások szerint kedves-aranyos, jólnevelt, azok között is egyre több az ilyen. Csak idén számtalan ilyen rossz tapasztalatom van. Hozzáteszem soha nem reklámozom a munkám, autóm, semmit. Aki nem ismer, simán hiheti hogy sokkal egyszerűbb munkám van, mert soha nem menőzök, villogok.

Sajnos ilyenkor bújik ki a szög a zsákból. Ha mindig munkába jövet-menet futok vele össze, lehet, hogy ma egy pár lennénk (mert amúgy tényleg szimaptikus volt amikor beszélgettünk) és csak később, talán évek múlva derül ki milyen is valójában, ha pl. elvesztem az állásomat, pénzemet.


Hol keressen így társat az ember? Más is ezt látja manapság? A tv, fb alakította át ennyire a mostani fiatalabbak értékrendjét ennyire?

Szerencsére velem egyidős (29) nők között nem egy normális akad, csak sajnos ott meg az a bonyolult, hogy a 90%-nak barátja, férje van, esetleg gyereke is. Egy kapcsolatba belerondítani meg nem az én stílusom.



2015. szept. 14. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, te sem álltál be a sorba, mikor a racionális gondolkodást osztogatták, ne haragudj! :D

A csajt, aki még csak nem is viszonozta a köszönésed, lekezelő volt veled, te normálisnak gondoltad, csak mert részmunkaidős irodista és nyelveket beszél.


Ne haragudj, de ezek alapján valami borzasztóan rossz az emberismereted. Nem is csodálom, ha ilyen libákra figyelsz fel elsősorban.

Talán itt a kulcsszó, hogy "dekoratív" a hölgyike.


Gondolom, nagyon ambíciózus (inkább erre lehet következtetni abból, hogy tanul, mellette irodában dolgozik, több nyelven beszél), nagyon sokat akar elérni az életben és hozzá hasonló párt keres magának, akinek szintén elsőrendű az egzisztencia.

Igen, sokan vannak ilyenek. A mai világban nagyon sokat számít a pénz, a státusz, a karrier. Ráadásul egy bizonytalan világban élünk. Sajnos sokan tényleg csak arra koncentrálnak, hogy ők is és a partnerük is sokat érjen el az életben anyagiak és egzisztencia terén.


Hadd mondjam el, hogy abból, hogy valaki mennyire hajt (több diploma, nyelvek, állás, mellékállás), nem biztos, hogy meg tudod ítélni, emberileg milyen.

2015. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos rossz világban kell élnünk,ahol nehéz barátokat,

társat találni.


Igen sajnos nem minden a végzettség az egyetem nem ad értelmet,intelligenciát

nagyon sokszor az egyetemisták lenézik a másikat

én nem szoktam senkit sem lenézni.


Sajnos nagyon sokan ítélkeznek a másik felett!

Én ezt nem szeretem!

Nem tudhatjuk milyen élete volt előtte...stb


Nem tudom hogy hol keressél társat magadnak ,mert sajnos nagyon nehéz!


Sajnos nagyon sokan rossz anyagi helyzetben élnek,erről sokan nem tehetnek,sajnos Magyarországon ez a helyzet van.


Minden jót,sok sikert,szerencsét kívánok neked!

2015. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hűűű, micsoda történet! Azért az lett volna minimum, ha megmondtad neki, bele az arcába, hogy hónapok óta lenéző veled, hogy egy picit zavarba jön.
2015. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted? Nőből van, a külsőn kívül csak a pénz érdekli.
2015. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jo a fantaziad. Kar hogy kamu az egesz.
2015. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HA dekorativ akkor azert megdughattad volna mielott elhajtod.
2015. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!