Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem 15 cm hosszú a péniszem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem 15 cm hosszú a péniszem. Nem lesz egy kicsit nagy a lányoknak? Vagy ez normális méret?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es

Nem a méret a lényeg, csak legyen elég nagy, ez ilyen. Ha összekerül egy lány egy olyan pasival, aki nem tölti ki rendesen, egyből fontos lesz a méret.

2020. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok : Én úgy gondolom ha nem extrém kicsi valakinek, akkor az ki tud elégíteni egy nőt. Itt GYK-n mindenki azt írja neki 18cm.. 20cm.. 22cm... van, akkor mondjátok már meg hogy az átlag miért 13-15 cm??? Ha mindenkié ekkora? És ne legyenek a fiatal fiúknak (és lányoknak!) téveszméi... ezért lehet olvasni a sok önbizalomhiányos kérdést, hogy "nekem 14 cm-es ezzel ki tudok elégíteni egy nőt?" "ha csak 13 cm-es akkor már nem is kellek majd senkinek?" stb... hiába van neked giga farkad, ha szerencsétlen vagy és nem figyelsz a lányra nem foglalkozol vele és az ő vágyaival, akkor nyugodtan a seggedbe dughatod, mert akkor is rossz leszel az ágyban... mindenki azzal foglalkozik mekkora, de azt nem szoktam látni, hogy "hamarabb élveztem el mint a nő, és utána abba is hagytuk, őt már nem elégítettem ki, mert csak az a fontos hogy én megkaptam ami kellett, de 20 cmes a farkam!!!!" inkább ilyenekkel foglalkozzatok ne azzal hogy hány cm... mekkora az átmérője, a térfogata, a hajlásszöge stb.. ez csak egy jó tanács! 27/N
2020. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs akkora peniszed mint Jason Luv-nak akkor orokke incel leszel.
2020. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!