Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknál ez gyakori?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez gyakori? Normális is?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még. Kb havonta nyúlok magamhoz és akkor csak párna csücskével vagy vmi hasonlóval szoktam csinálni. Be még semmit nem raktam a hüvelyembe, nem is szeretnék. BElül nagyon jó érzés mindig és oda vagyok meg vissza, viszont nem "borzongok" bele. Ez így oké? Később alakul? Vagy mi? Azért kérdezem mert barátnőim teljesen másról számolnak néha be mint amiket én átélek. 18L

Normális válaszokat! Ja és a kérdésre válaszoljanak!


2017. aug. 20. 21:21
 1/8 anonim válasza:
En is ugy szoktam mint te de en altalaban beleborzongok
2017. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
A párnát bedugod? Vagy mi van? Ne haragudj én nő vagyok, ujjazom magam 13 éves korom óta meg volt amit feldugtam, de párnát? Nem tudom mi a gyakori, de ne a párna csücskét dugd már fel. Azért nem borzongsz bele mert a párna puha, a G pont meg kb 5ccm-re van a hüvelytől és keményen kell ingerelni. Vegyél egy vibrátort, 18 vagy.
2017. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Alakulni fog ez még.
2017. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam hogy semmit nem dugtam még fel és nem is akarok csak a csiklómmal "játszom"
2017. aug. 20. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan erről szoktak a lányok beszélni?

Abba érdemes lenne belegondolni, hogy a "beleborzongás" talán nem mindenkinek ugyan azt jelenti. Nem hiszem, hogy gyakori, de nem gáz.

Van egy ismerősöm, aki takaróval is szokta :D

2017. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Hallod egy meleg fsz ami szépen lassan hatol be sokkal másabb főleg ha lelkileg is fel vagy készülve rá hogy befogadd.

Sok sikert!

2017. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Az orgazmust mindenki máshogy éli meg. Nekem volt olyan, hogy remegtem tőle, meg olyan is, hogy csak bizsergett. Sok minden befolyásol. Amíg neked jó, addig miért lenne baj, hogy így éled meg?! Alakulni alakulhat, változik ez is, mint minden más. Más módszerekkel mást fogsz elérni...
2017. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ideális esetben egy lány "belül" a puncijában is el tud élvezni és "kívül" csiklóra is. Kevés viszont az olyan lány aki egyformán élvezi a kettőt, legalábbis én olyanokkal találkoztam akik valamelyiket jobban szerették de voltak olyanok is akik csak az egyik fajta orgazmusra voltak képesek.


Nálad egyenlőre a punciban élvezés még ki sem derült. Lehet hogy sokkal jobban fogod élvezni de az is lehet hogy nem leszel rá képes.

Tovább kéne lépni és beszerezni egy pasit hogy kiderüljön mi történik ha kuki lesz a puncidban :-)


A masztihoz pedig párna helyett kipróbálhatod hogy milyen krémmel simogatni, vagy inkább babaolajjal mert az nem szívódik fel olyan könnyen. Máris közelebb leszel ahhoz az érzéshez mintha egy pasi puszilgatná a puncidat.

2017. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!