Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális teljesen a lányoknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális teljesen a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ugye vannak azok a lányok/nők akik csak úgy tudnak elmenni ha a csiklojukat izgatják.

Nem szeretnék itt a méretekről beszélni mert minek, de átlagon felüli valamivel és az első menet kb előjátékkal együtt 20-40 v 30-30 perc mikorhogy.

És azt figyeltem meg mostanában a barátnőmön, hogy sokkal intenzívebb az orgazmusa és sokkal jobban élvezi ha nyalom miota fogamzasgatlot szed.

Akkor is elmegy ha benne vagyok, de olyankor teljesen más a reakcioja észrevételem szerint és elmondása szerint is.

(Viszont mióta szedi a fog.gatlót kevesebbet vagyunk együtt mert annyira nem igényli a dolgot és fáradékonyabb, betudható ez a gyógyszer mellékhatásainak?


Ez így normális és nincs semmi gond?


20/F



2016. júl. 5. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vérvétel után, a leletei alapján mondta a doki h azt szedje amit szed? am igen valszeg ettől lesh
2016. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindenféle szükséges kivizsgálás után lett neki felírva a gyógyszer.
2016. júl. 5. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
akk ez van, szokjatok hozzá az ujdonságokhoz :)
2016. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 a fogamzásgátló tablettának lehet olyan mellékhatása hogy nem kívánja fáradtság, szédülés hányinger is fel léphet ha ezek nem múlnak el vissza kell menni a dokihoz másikat íratni mert valószínűleg nem úgy reagál a szervezete. És úgye senki nem akar szex közben, Fősulin, vezetés közben vagy munka helyen elaludni csak azért mert fogamzásgátlót szed 2. Kedves kérdező a Fogamzásgátló tablettának meg NINCS olyan mellékhatása hogy jobban el tudjunk menni úgy ha nyalják a puncinkat. Ez butaság. 22 N
2016. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jelenleg tervezem a fogamzásgátló használatát, bár inkább egészségügyi dolgok miatt.. Ez lényegtelen. Szóval.


Nagyon sok fogamzásgátlónak van sok-sok rossz hatása. Szexuális vágy csökkenése, szárazság ott lent (lehet ezért jobb neki hogy nyalod, nedvesebb lesz).


Fáradékonyság hát.. Szerintem sokkal inkább ennek a lökött időjárásnak tudható be. Amióta hol 35 fok van hol 19 alig állok meg a lábamon...


Ha kétségetek van, menjen vissza a nőgyógyászhoz és beszéljen vele. Ezt az orvosnál nem fogja jobban megmagyarázni itt senki :)

2016. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen a gyógyszer miatt kívánja kevésbé, így voltam én is 5 évig szedtem a pasim majd megőrült mert sose akartam, mióta abba hagytam alig bírja már az iramot..

a gyógyszerbe nincs annyi hormon mint amennyit a teste maga képez, így a vágy is kisebb akár már nincs is.

2016. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊
2016. júl. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!