Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szex előtt feltétlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szex előtt feltétlen kell beöntés?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Izgat az anális szex. Ma próbaképp kipróbáltam a beöntést otthon. Hányszor kell a zuhanycsövet bedugni a fenekembe? Utána elég sokáig víz jött ki belőlem. Majd egyszer ment a hasam. Honnan tudom ,hogy elég és jól csináltam?
2020. máj. 21. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pl. nem volt anál előtt beöntésem és ment minden simán. Annyi hogy előtte mindenképp menj el kakilni, ne kerülj kellemetlen helyzetbe azért :D
2020. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Embere válogatja, hogy kell-e. Én túl gyakran nem ajánlanám.

A zuhanycsövet lassan, csak a legvégét dugd be és ne hagyd, hogy túlfeszítsen, mert a túl sok víz nem jó. Ha már csak víz jön ki, akkor okés vagy :)

2020. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Addig érdemes folytatni amég nincs "elszíneződés"a beöntés után meg persze ne edd tele magad előtte ha lehet hagyj is ki egy napot +mint amit írtak menj el wcre mindenképp mi így csináljuk soha nem volt semmi problema :)
2020. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
60%
Alaposan ganézd ki magad, nehogy valami csúnyaság elrontsa ezt a jó kis élményt.
2020. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon jól fosd ki magad ha nem akarod lekakilni a kárit.
2020. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne dugd fel a zuhanycsövet te!!! Felsérted vele magad. Csak tartsd oda és engedd el a záróizmokat a többit elvégzi a víznyomás. Nem kell több litert felpumpálnod, csak az alsó traktusba egy kicsit és utána ki. Túltöltötted magad, azért volt híg a székleted utána. 3-4x megismétled bőven elég.

S nem kell, de tanácsos ha nem akarsz "barna balesetet".

2020. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell nagyon mélyen kimosni. Úgyis csak 16-20 centiig megy be a pasi. Én személy szerint azért szeretem ha a csaj kimossa, mert utána szép tiszta fehér jön ki mikor beleélvezek.

30F

2020. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Én személy szerint jobban szeretem, ha ki van rendesen tisztítva. De én a helyedben nem a zuhanycsövet dugnám fel, vannak a csőre csavarható eszközök, amivel ezt nagyon profin meg lehet oldani. De ahogy írták, nem kell feszítsen amikor beöntesz, akkor már túl sok van, és a bélflóra egyensúlyát veszélyezteted. 28F
2020. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell, sőt rosszabb ha van beöntés....
2020. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!