Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyám meglátta ahogy vertem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám meglátta ahogy vertem a farkam. Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, és anyám meglátta, ahogy a kezemben volt a farkam és hogy verem a farkam. Nem szólt semmit, csak kiviharzott a szobából...


Igazából az én hibám, mert fülhallgató volt rajtam és nem hallottam, hogy hazajött. Felhozzam neki vagy nem? Tudom, hogy ez természetes dolog, és hogy nem kell szégyellni, és biztos tudja, hogy ki szoktam verni, de akkor is elég kellemetlennek érzem az egész szituációt. Az én családomban elég tabu téma a szex, sose beszéltünk róla, és ezért is kínos most ez a helyzet...



2020. máj. 22. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Hát ez gáz, hogy nem tudsz körbe nézni.

Mint az állatok amikor rátok jön akkor gondolkodás nélkül csináljátok.

Bizony ez gáz!

2020. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kellemetlen. De ha beszéltek róla, ez nem lesz kevésbé az 😀

Majd elmúlik.

2020. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz. Engem is látott már meg az anyám, még kínosabb helyzetben is. Jót nevettünk meg viccelődtünk rajta utána, ennyi.
2020. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Minek van rajtad fejhallgato, ha vered, hogy ne halld meg, mikor kozeledik valaki? Csak gratulalni tudok a cikis helyzet megteremtesehez!😂
2020. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell felhozni, majd elmúlik magától.
2020. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Kellemetlen az biztos, de ahogy te is írtad ez egy természetes dolog. Viszont szerintem ne hozd fel a témát, inkább csak próbáljatok úgy tenni mintha semmi nem történt volna, mert ha beszéltek erről csak még kínosabb lesz. 27/N

u.i.: legközelebb figyelj oda jobban ;)

2020. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy nem kértem privát üzeneteket, szóval nem értem, miért ír a sok kiéhezett...
2020. máj. 22. 10:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő is valószínűleg szeretné minél előbb elfelejteni, mindkettőtöknek kínos a szituáció. Nincs értelme beszélni erről, felnőtt vagy már, a felvilágosítás ideje rég elmúlt, mégis mit mondhatnál? Őt meg valószínűleg nem érdekli amúgy sem, csak kellemetlenül érzi magát, hogy ilyen helyzetben talált.
2020. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Privátot nem kell kérni, az jár!🤣
2020. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak gáz, de ettől rosszabb dolog ne történjen veled az életben :D Sztem élete során ez mindenkivel legalább egyszer megtörtént... Nem a világ vége. Felesleges beszélni róla, ez nem egy olyan dolog amit meg kéne beszélni. Szépen elfejtitek idővel és kész.
2020. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!