Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyám meglátta ahogy vertem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám meglátta ahogy vertem a farkam. Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, és anyám meglátta, ahogy a kezemben volt a farkam és hogy verem a farkam. Nem szólt semmit, csak kiviharzott a szobából...


Igazából az én hibám, mert fülhallgató volt rajtam és nem hallottam, hogy hazajött. Felhozzam neki vagy nem? Tudom, hogy ez természetes dolog, és hogy nem kell szégyellni, és biztos tudja, hogy ki szoktam verni, de akkor is elég kellemetlennek érzem az egész szituációt. Az én családomban elég tabu téma a szex, sose beszéltünk róla, és ezért is kínos most ez a helyzet...



2020. máj. 22. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
én unokatesóm előtt buktam le, az se volt kellemes, de egy anya előtt cikibb sztem :) hát most már mindegy, megtörtént ...
2020. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Clay Morrow ***** válasza:
93%
Én anno tinédzserkoromban, épp előtte buktam le, tehát épp csak készültem. Szerintem sokan átéltek ilyesmit és mindnyájan itt vagyunk. Idővel elfelejtődik, nem kell ezt felhozni.
2020. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem verném fülhallgatóban, nekem évek óta megvan a rutin arra, hogy mik az "óvintézkedések". Bennem van hogy ha jön valaki mit kell egyből csinálni, mit hova kell tenni, stb.
2020. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
A te korodban már elég gáz. Legtöbben max 15 évesen bukunk le. Én 14 voltam mikor lebuktam. Ráadásul a bugyija volt rajtam. De megbeszéltük, és legközelebb jobban vigyáztam.
2020. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

Ne csinálj belőle nagy ügyet. Az, hogy egy 23 éves FÉRFI végez önkielégítést is, teljesen természetes. Akár beszéltek róla, akár nem, valószínűleg mindkét szülő tud róla. Az, hogy anyád meglátta, kínos, de valószínűleg már látott hasonlót, ha te ugye megszülettél...


Szerintem felesleges rugóznod a témán és megpróbálni megbeszélni. Ez van, tudomásul veszi, igen, kínos, ha rád nyitnak közben. De előfordul.

2020. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!