Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erre most mi lett volna a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre most mi lett volna a jó reakció?

Figyelt kérdés

(ismerősömről szól a kérdés, amit ő írt azt másolom be)


Randiztam egy anyukával akinek van egy 5 éves kislánya. Mivel nem tudta megoldani a gyereket így nála találkoztunk. Bemutatott a lányának, köszönt, odaadtam a csokit, aranyos volt. Rá félórára ülünk az asztalnál beszélgetünk, a lány a nappaliban csinált valamit, nem is figyeltem. Anyuka kimegy a konyhába kávét főzni. Kislány odajön:

- Neked nagy a kukid? Mert ha nagy, akkor anyu nem fog szeretni, mert utána fáj a feneke.

Hát a randin a kínos csöndet bármikor feloldom, de itt vagy 10mp-re lefagytam. A kislány meg komoly szemekkel várta a választ.

- Majd megoldjuk nyugi, nagyon szép anyukád van.

- Hát jó - és visszaszaladt a nappaliba.

A randipartnerem szerintem hallotta a beszélgetést, mert nagyon vörös arccal jött a kávéval.

- Aranyos kislányod van - És a fél bögre kávét 1 húzásra lehúztam.



Erre mind a kislány, mind az anyuka felé szerintetek mi lett volna jobb reakció? :D


2020. máj. 22. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs jó reakció 😅
2020. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

LOL😂😂😂

Én amúgy elfondolkodnék hogy egy kislány miért tud ilyeneket? Értem én hogy manapság jobban jön a content a gyerekekhez, meghogy tudják mi a "kuki" eddig oké, de hogy miért tud olyat a gyerek ha nagy az az anyjának fáj?? Ilyet miért mond el a gyerekének egy szülő?

2020. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Made my day :D :D :D
2020. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó reakció, a kislány nem tudja miről beszélt. Az más kérdés, hogy honnan tudja... (nem a gyerek előtt kell megbeszélni a szexuális élet kérdéseit).

Legközelebb úgy találkozz a randipartnereddel hogy nincs otthon a kislány :D A lakásban már voltál, az életébe beengedett, a bizalom megvan - hát akkor döntsd el mit szeretnél tőlük és rajta, előre a gólvonalig :)

2020. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert nem tudom elhinni
2020. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a kiscsajt,hogy anyucinak sokszor szokott fájni?
2020. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ismerősömről szólt kérdés nem rólam, de majd erről el akar beszélgetni a nővel, csak nem az első randin


amúgy meg ha a saját példámból indulok ki, én is elég sokat tudtam a szüleimről és rokonaimról, mert amíg kicsiként mi a háttérben játszottunk, ők ugye beszélgettek és nem vagyunk süketek

2020. máj. 22. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem semmi a sztori, de jómagam is baráti társaságban hallottam, ahogy a 4 éves kislány bedobta, hogy az apjának nagy a pucája.... Mindenki lefagyott, aztán valaki azzal oldotta a megdöbbenést, hogy poénosan megjegyezte, hogy akkr jó dolga van anyának :D
2020. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na hát akkor én is mesélek egy sztorit. Tini voltam még és hát unokatesóm kisfiával össze voltunk nőve. Imádtam, együtt is fürödtünk néha, játszottunk a kádban, fröcsköltül ki a vizet, ilyenek. Még épp megtanult beszélni. Az első fiúm jött először anyámékhoz. Ez a kis rohadnék odaszalad és azt mondja neki, rám mutogatva; Háhá, rózsaszín a puncsija


Nos én is csak vörösödtem, mást nem nagyon tehettem 😂

Ez beleégett az agyamba 😀

2020. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!