Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szeretsz legjobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz legjobban a gyakorin a szexualitás kategóriában?

Figyelt kérdés
A kérdés másik párja: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..
2020. máj. 22. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Na ez szerintem már rövidebb lista lesz, de mégis mind itt lógunk :D
2020. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
A sok hülye kérdést/választ.
2020. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Azt mikor megkérdez valamit mert nem tudja. Majd én válaszolok de nem neki tetsző valaszt kap. Erre azt mondja az biztos nem úgy van.

Akkor minek kérdezi

2020. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Azt, amikor hasonló gondolkodású emberekkel futok össze, vagy együtt tudunk nevetni valamin. Szeretem, ha valakit megnyugtathatok a válaszommal, vagy esetleg azzal segíteni tudok neki.
2020. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Anonim feltehetek olyan kérdéseket, amiket amúgy a környezetem nem tudna megemészteni. Bátran beszélgethetek kötöttségek és tabuk nélkül.

F

2020. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy nincs lábfétist elfogadó nő.
2020. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
A sok idiótát :D
2020. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt kezdődnek a gondok... Ez szubjektív dolog, szóval a lepontozást itt sem értem, de ha már kérdés. A segítő választ, a frappáns választ, a poénos választ,és az emberi reakciót( az ,irigység,a csakazértis lepontozlak a gcibe,kedvességet,mert ez is akad) A privit csajokkal, a privit kamus csajokkal,egyszóval mindent, amiért néha rühellen is :D
2020. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tök jó válaszok, köszi.

A negatív lista ugye azért is lehet hosszabb, mert az egészséges szintű elégedetlenség (is) viszi előre a világot.


De nagyon jó látni itt is a válaszokat.

2020. máj. 22. 19:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

- néha nagyon jót nevetek 1-2 arcpirító kérdésen vagy válaszon

- érdekes kérdések is vannak amik a normál életben nem merülnek fel de izgalmas rajtuk elgondolkodni

2020. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!