Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavar ha a pasi szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a pasi szex után benyögi, hogy "és neked jó volt?"

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem értem miért kérdezi, mivel mindig kifejezem ha valamit élvezek, olyan közepesen vagyok hangos. És szinte minden szeretkezés utén megkérdezi.

2020. máj. 23. 21:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szokott megsértődni őszinte visszajelzésen, ami téged zavar?

Volt már bármi, amit mondtál neki, ami téged zavart?

2020. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Alapból sértődős tipus, az élet más területein sem szereti a kritikát.

Ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő elképzelte, akkor eléggé be tud fordulni, pukkad, még el nem felejti vagy ki nem engesztelem.

2020. máj. 23. 22:55
 23/26 anonim ***** válasza:
Érdekes.
2020. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 éve vagyunk együtt. Épp ma reggel kérdeztem vissza, hogy minden rendben volt-e. Mi a véleménye. Nem szoktam mindig megkérdezni és nem rögtön az aktus után de van h szóbajön. Nem értem miért gáz.
2020. máj. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdezővel értek egyet. Nem létezik hogy a hangokból, a nő öleléséből, a szenvedélyből ne vegyem észre hogy neki jó-e volt."

Minden férfi tisztában van vele, hogy a nők néha bevetik azt, hogy nyögnek, csak hogy legyenek túl a dolgon, közben nem éreznek semmit, csak pont a pasijuknak akarnak jót tenni ezzel. Még az orgazmust is képes sok lány megjátszani. Na ezt vedd figyelembe, és ne csodálkozz, ha bármelyik férfi megkérdezi, hogy tényleg jó volt e.

2020. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ráadásul egy ilyen kapcsolat, ahol a pasi az ősziteséget nem képes elviselni a saját nárcisztikussága miatt pont oda vezet, hogy a nő saját bevallása szerint nem meri neki megmondani, hogy ha valami nem volt jó.


Ez most még elviselhető szintén van, de fejlődni fog.

2020. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!