Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavar ha a pasi szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a pasi szex után benyögi, hogy "és neked jó volt?"

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem értem miért kérdezi, mivel mindig kifejezem ha valamit élvezek, olyan közepesen vagyok hangos. És szinte minden szeretkezés utén megkérdezi.

2020. máj. 23. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Kell neki a pozitív megerősítés. Vedd úgy hogy ez is a kapcsolat/szex része hogy hallania kell, hogy mekkora istenkirály az ágyban :)


Ha pár kedves szóval boldoggá lehet tenni akkor ez neked nehezedre esik?

2020. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, s fogd fel úgy hogy ez a jobbik eset - mármint ahhoz képest akit nem érdekel hogy neked jó-e. Ha meg akarod tartani a pasit akkor mind neki, hogy szuper volt, avagy mással nem volt még ilyen jó stb. :D
2020. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha ezt átbeszéled vele. Férfiként mondom, jólesik a visszajelzés, de minden menet után gáz lenne megkérdezni.
2020. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Csak nagyon furcsa. Mert látszik mindig rajtam, hogy élvezem, meg sokszor kezdeményezek.

Nekem meg az nagyon rossz, hogy ennyire nem látja rajtam, hogy élvezem? Meg mikor van orgazmusom? (2-3-4 szokott lenni egy menet alatt)

2020. máj. 23. 21:46
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnál valamit magadtól is, főleg ha látod hogy igényli. Minden pasinak kell valami önbizalom építés, neki is. Lehet te egyértelműnek gondolod, hogy kifejezed a tetszésed, de nem biztos, hogy ez valóban ennyire látszik.
2020. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a fen..T kell ezen tulkombinalni érdekli hogy biztos jó volt-e. Olyan nehéz odanyöni hogy igen?
2020. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Oda szoktam nyögni, hogy igen.

Csak nem értettem eddig miért kérdezi. De mostmár tudom, hogy kell neki a visszaigazolás, önbizalmának jót tegyen.

Viszont ezzel az én önbizalmamat tiporjuk le, hogy nem vagyok elég jó, nem teszek meg mindent hogy élvezzem, mintha azt hinné megjátszom az irgazmust, vagy a hangokat.

2020. máj. 23. 22:09
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Letiporja az önbizalmad ha tudni akarja, hogy élvezted-e? Más örül a figyelmességért.
2020. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom neked mi a problémád , én például örülök neki ha megkérdezi, mert ez azt jelenti hogy figyel rám és törekszik arra hogy nekem is jó legyen.
2020. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt unnám, mint a sz*rt.

Ne kérdezgesse mindig. Mintha nem tudná saját maga megítélni. Mi ez, tini?

2020. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!