Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavar ha a pasi szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a pasi szex után benyögi, hogy "és neked jó volt?"

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem értem miért kérdezi, mivel mindig kifejezem ha valamit élvezek, olyan közepesen vagyok hangos. És szinte minden szeretkezés utén megkérdezi.

2020. máj. 23. 21:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
A kérdezővel értek egyet. Nem létezik hogy a hangokból, a nő öleléséből, a szenvedélyből ne vegyem észre hogy neki jó-e volt. Ez olyan mintha csak feküdne és néha nyöszörögne vagy ilyesmi. De leírta hogy elég hangosan énekel.
2020. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Aki nem képes kommunikálni, hogy valami jó neki, vagy nem jó neki, vagy szeretne valamit kipróbálni, annak sok esélye nincs a jó szexre.


A partnert azért kérdezem meg, mert nem kurni akarok, hanem szeretkezni és azt akarom, a másiknak is jó legyen.

2020. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kérdezővel értek egyet akkor ha ez a kérdés minden együttlétnél feljön. Én is megkérdem néha, h a kapcsolat elején, h jó volt-e, akae vmit cserélni. Ki tetszett mi nem...stb


Mond el neki h zavar ha mindig felhozza a témát.


Mondjuk még mindig szerencsésebb vagy sokan mások. :)

2020. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Értettem hogy az első néhány alkalomnál ezt megkéredezi, mert még nem ismertük ki egymást eléggé, de már fél éve együtt vagyunk, heti 3-4 együttléttel, amik több menetesek.
2020. máj. 23. 22:29
 15/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindneki képes kiolvasni a másikat és nem minden nő kelti fel a 10 kilométeres körzetben az utolsó alvó embert is. Vannak, akik csendben élveznek remegősen. Vannak, akik úgy élveznek el, hogy észre sem venni az első néhányat.


A kommunikáció alapvetően a kapcsolat és a jó szex része.


Aki nem hajlandó kommunikálni, az miért nem?

2020. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem képes önállóan megítélni sokadik alkalom után a szex minőségét, az nem férfi. Első alkalmakkor lehet ilyen kérdéseket feltenni, de utána már nem kell. Mintha egy gyerekkel lennék, aki századik alkalom után se tudja, hogy jól csinálja-e.
2020. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Akkor biztosan az önértékeléséhez kell a visszaigazolás, hogy jó az ágyban.

Nem esik nehezemre megmondani neki, hogy jó volt, csak érdekelt hogy más is kérdezi-e, és ha igen miért.

2020. máj. 23. 22:32
 18/26 A kérdező kommentje:
Lehet gond ha fél év után még nem ismert ki mikor jó nekem, vagy mikor van orgazmusom.
2020. máj. 23. 22:34
 19/26 anonim ***** válasza:

És szóltál neki erről?

Beszéltél vele erről?

2020. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Szoktam neki mondani összebújáskor, hogy ez nagyon szuper volt, élveztem, hogy jól érezze magát.

De hogy hozzam fel? Előre érzem, hogy sértődés lenne belőle.

2020. máj. 23. 22:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!