Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki már élvezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már élvezett bele bikinibe- bugyiba, amit következő nap felvett a nő úgy, h nem tudott róla?

Figyelt kérdés
Pl közös nyaraláson mondjuk a száradó bikini bugyiba, majd a szárítóra visszarakva, úgy, h következő nap mentetek strandolni és láttátok, h ugyanazt a bugyit húzza fel a nő, akivel együtt nyaralsz? :)
2020. máj. 24. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora paraszt dolog ilyet csinálni...
2020. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajok èszreveszik, ha valaki beleverte a bugyijukba... egyrèszt sokszor látni is a megszáradt ondót, másrèszt annak van egy bizonyos szaga, főleg ha már egy ideje ott van ès nagy adag
2020. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam h ilyet csináltam.

Én el sem tudom képzelni h van ilyen! :D

2020. máj. 24. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt hogy azt ne vegye észre.

Ha nem nézné meg, de ezt minden nő megnézi, akkor is észre venné hogy bele van száradva.

De nagyon gyökér fantáziád van kiccsákó.

2020. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmi közöm a kérdéshez! :D
2020. máj. 24. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
A fantáziád elég gusztustalan. Te nem vennéd észre, hogyha valaki beleverné a boxerodba? Vagy te felvennél egy olyat amit mondjuk akár te magad is telerecskáztál és ott van beleszáradva? Milyen higiénikus.
2020. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy feher bikinin mi látszana?
2020. máj. 24. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Látszani lehet hogy nem, de az összeszáradt genyó azèrt kitapintható.
2020. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fehéren is észre lehet venni. Kb olyan lesz mintha pillanatragasztót nyomtál volna rá. Azt is észreveszed fehér anyagon, pedig az full átlátszó.
2020. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De a nuninedv, folyás is olyan, nrm?

Sokan nem mossák ki a bikinit minden nap strandolás után csak kiteszik száradni.

2020. máj. 24. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!