Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavar az egy fiút, ha túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar az egy fiút, ha túl nedves a barátnője?

Figyelt kérdés

Oké, azt tudom, hogy alapjáraton mindkettőnknek az a jó, ha szex előtt benedvesedek.

De ha a barátommal vagyok, elég ha hosszabban megölel vagy kicsit forróbb irányt vesz a beszélgetés, és máris elkezdődik...

Ha szexre kerül a sor, szerintetek ez zavarni fogja őt?

Persze! Nem tudhatjátok megállapítani, hogy mit gondol, de titeket zavarna? Visszatetszőnek vagy k***ásnak gondolnátok? Esetleg elvenné a kedveteket, ha a barátnőtök tényleg nagyon gyorsan benedvesedne?

Vagy mondjuk még izgató is lenne, hogy ennyire kíván titeket?


2020. máj. 25. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Inkább még izgatobb lenne hogy ennyire kivánsz. 😊
2020. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Parasztgyerek ***** válasza:
95%
Az sosem baj, ha nedves. Az a kellemetlenebb, ha száraz. De arról sem tehet. Azért van sikosító.
2020. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minél nedvesebb annál jobb.
2020. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy jó az, ha túl nedves segít a törölköző.
2020. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
A pasik 99.9999%-ának baromi izgató lenne, főleg a tudat hogy tőle indultál be. Az ínyencebbje meg örömmel lefetyelné a "felesleget", de ott nincs felesleg minél több annál jobb, egészségedre :)
2020. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez legyen a legnagyobb gondod.. Mi pasik imàdjuk ha nedves vagy odalent,ez nekünk olyan mint bikänak a vörösposztő költőien szólva. :)
2020. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Engem zavar, találkoztam már olyannal akinek kábé folyt. Nem jött be valahogy.
2020. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

💚👍

2020. máj. 25. 21:07
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Egy igazi férfit nem zavar az ilyen, sőőőt, nagyon izgató.

Ha túlságosan is benedvesedsz, az max a punci nyalásnál lehet kicsit nyálkásabb érzés a fiúnak és annak egy kicsit furcsább íze van.

Szóval ne aggódj, nagyon izgató, amikor egy lány nagyon nedves odalent :)

Meg sokkal jobb, mintha száraz maradnál.

2020. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
Ja, szóval attól lesz valaki igazi férfi hogy szeret fél liter halszagú pimpós kefírben totyakolni? Háttehülyevagy. :D
2020. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!