Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legnegatívab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnegatívabb élményetek rosszlánnyal megvalósult szex esetén?

Figyelt kérdés
Tehát nem arra vagyok kíváncsi, mikor átvert/nem vette fel a telefont/más lány volt a helyszínen.

2020. máj. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rám egy pár már rám csapta a telefont minden ok nélkül, de érezhető volt a hangjukon, hogy csak rossz kedvükben hívtam őket.
2020. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Javaslom, fuss neki mégegyszer a kérdésemnek.
2020. máj. 26. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Miért ha a képhez köze nincs a valóságnak akkor az nem negatív? Az is negatív "élmény", meg az is amikor a 40. percben közlik hogy lejárt az órád, s az is amikor mindenféle mondvacsinált ürüggyel megpróbálnak még lehúzni (vagy simán csak meglopnak ha nem figyelsz), de az is ha valaki olyan hülye hogy óvszer nélkül bármit csinál prostival és utána hónapokig jár nemibeteg-gondozóba. A lehetőségek tárháza szinte végtelen.
2020. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy farönkben több élet van mint abban a rosszlányban akivel voltam. Teljesen mozdulatlan és teljesen néma volt
2021. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!