Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarná a Barátotokat ha első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarná a Barátotokat ha első együtt alvásnál nem akarnátok szexet?

Figyelt kérdés
Hanem eslőre alvás vagy petting és csak következő ott alvásnál lenne szex?

2020. máj. 26. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Elfogadnám
Zavarna
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Zavarná mert minek húzni, ha petting ugyis van,onnan nem nagy lepes a teljes szex, persze kerdes, hogy mennyi idősek vagytok es mennyire tapasztaltak. En egy ideig ezt csinaltam lany létemre, hogy egy par ejszakat csak egyutt alvas, persze mindketten piszkosul egunk a vágytól de azt hittem ettol majd erkölcsösebbnek hisz, kozben meg jol is érezhettük volna magunkat...
2020. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes számomra a kérdés, mi nagyon sokszor aludtunk előtte együtt. Az első szex nem is együtt alvásnál történt. 19l
2020. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
De te tini vagy még előző, az más. :)
2020. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
3-as, a későbbiekben se feküdnék le senkivel se az 5. együttalvás alkalmával sem.
2020. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Számomra az együtt alvás elég intim dolog, ezért mindig hamarabb volt szex, mint együtt alvás. Így az első együtt alvás előtt tuti volt szex.

Ezáltal nemhiszem hogy zavarná, de kétlem hogy kimaradna.

2020. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 17 és hát ő az első komoly kapcsolatom ahogy, én neki
2020. máj. 26. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Az együttalvás bennsőségesebb dolog, mivel alvás közben szokott fingani az ember. Nem lehet tudni, hogy éppen hallja-e ezt a párod. Szóval, csak akkor aludjon együtt a páros, ha nem szégyellik egymás előtt.
2020. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Miért kellett lepontozni? Én egészségügyben dolgozom, és tanították azt is, hogy bizony fingik az ember alvás közben, sőt, bélsár apró részecskéi tapadnak fel minden egyes fingáskor a végbélnyílásra, ezért célszerű mosni naponta akkor is, ha nem székeltünk aznap.
2020. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le ezzel én is tisztában vagyok.
2020. máj. 26. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Ezerszer aludtunk együtt mire lefeküdtünk.

Nem zavarta. Vàrni akartam ès megértette.

2020. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!