Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy észrevett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy észrevettétek, hogy lát valaki szex közben, mégis folytattátok? Nemet, kort is írjatok!

Figyelt kérdés

#Kukkolnak
2020. máj. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen 21L
2020. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Volt ilyen.


Buliban, haverom ránk nyitott. Toltam tovább 'random lányt' (nem tudom ki volt, előtte sem és azóta sem találkoztunk).

-Nem hagynál magunkra? (kérdeztem)

-Bocsi.

Majd lassan elkezdte bezárni az ajtót és végig a lányt bámulta, akit nem igazán hatott meg az esemény.

2020. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a parkban a padon lovagolt rajtam az akkori csajom, mikor egy futó pár szaladt arra. A páros férfitagja nevetve odaköszönt "jó munkát" majd röhögve szaladt tovább. Ilyen jókívánság mellett, mit tehettünk volna mást, mint hogy folytattuk?
2020. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer, ez van ha az ember szereti a természeteben is csinálni. Had nézzék csak szépet látnak :)
2020. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "101 Reykjavík" filmben van egy ilyen jelenet, óriási!A srác bemegy, leül és kritizálja, ahogy csinálják! :-)
2020. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Sátorban csináltuk kempingben, néha nem tudtam visszatartani a nyögést, úgyhogy a többi kempingező nyilván tudta, hogy mi történik, de ennek ellenére nem hagytuk abba. :3


L

2020. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!