Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak reggel kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak reggel kívánom a szexet viszont a barátomat nem?

Figyelt kérdés
Napközben nem kívánom csak reggel ha felkelek. Viszont inkább megvárom, hogy a párom elmenjen itthonról és masztizok. Miért nem akarok szexelni?
2020. máj. 28. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak a megfelelő személy hiányzik. Azt már tudjuk hogy nem a párod az.
2020. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha nem kívánod a párod, miért vagy vele?
2020. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a párod már nem a megfelelő személy számodra.


Nekem reggelente iszonyatosan áll a dákó, de magát a szexet nem kívánom. Délután vagy este vágyok arra hogy legyen szex.

2020. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A párod már nem kívánod, ellenben a szexet igen. Ha pedig lefekszel vele, akkor erős a gyanúm, hogy inkább a szexet kívánod, mint őt. Mint embert lehet hogy szereted, de valójában már minden más kihunyt benned iránta.
2020. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele sajnos. Nem ügyes a barátom.. inkább maszturbálok.
2020. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
És még ne legyenek a pasik tele teljesítési kényszerrel, mert képtelenek vagytok megmutatni, hogy nektek hogy a jó. Fordítva mit szólnátok kedves csajok ha ti pattannátokle mindig mert rosszul kézimunkáztok vagy oráloztok? Egyébként ezzel a technikával mást lehet hogy a csúvsig juttatna. Szóval mielőtt leszóltok egy pasit, előtte nézzetek magatokba.
2020. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
#6 Kedves 6 válaszoló. Neked hiába mutatnánk meg, a válaszodból kitűnik hogy te ahhoz IS jobban értesz. "Egyébként ezzel a technikával mást lehet hogy a csúvsig juttatna" De az is lehet hogy nem. Azért pár kapcsolaton-férfin túl csak el tudom dönteni hogy mi jó nekem. Szóval akár ti is magatokba nézhettek mielőtt leszóljátok a nőket.
2020. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!