Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat a tegnap 2 fogásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat a tegnap 2 fogásos vacsorával vártam. Reggel megis én voltam mellőzve. Miért?

Figyelt kérdés
Vacsora után nem volt kedve menni sehová,mintha engem tartott volna unalmasnak,ugy éreztem, ezért kezdeményeztem az összebújást,majd filmet néztünk.reggel a lakotársam a barátjának tojást készített,mivel,hogy foglalt volt a konyha epp egy kávét főztem, barátom mikor meglatta,hogy reggeli készült nagyon undok lett velem,szinte azt sugalta,hogy én mennyire ocska vagyok,hogy egy reggelit sem tudok készíteni,majd elment.nem tudom kezelni ezt a helyzetet a tegnap en is kitettem magamert semmi értékelés,ma nem s mégis en vagyok a rosz. Milyen embere az ilyen? Vagy eltulzom? Én 27 pasi 31

#pasi #viselkedés sos
2019. dec. 1. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti. Nem kötelező vele lenned.
2019. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
En 26f vagyok fozzek neked valamit :)?
2019. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik jobb mint a másik XD
2019. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Mert hagyod.

Annak a nőnek nincs értéke, akinek a munkáját megszokottnak tekintik. Én is megfogadtam, hogy nem fogok rutinból főzni, ne az legyen, hogy az az élet rendje és ha épp kimarad, akkor a qrva anyámat,hanem ahányszor csinálom, az legyen ajándék a másiknak. Nem kell teljesen bedobni magad. Csinálsz egy kedves gesztust, ha arra nem megfelelő a reakció, többet nem csinálod.

2019. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nála vagytok, ő szokott neked főzni, vacsorával várni? Reggelit szokott kèszíteni?
2019. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Néha igen:)
2019. dec. 1. 11:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A pasid az a tipikus barom, aki nem veszi észre azt, ami a szeme előtt van, és nem is becsüli. Minden te jó tulajdonságodat és kedvességedet másokban dicséri meg. Voltam ilyen emberrel, nem tudtam soha olyat tenni, ami elég lett volna, illetve egyszer ne a szomszéd/barát/akárki barátnőjét /feleségét dicsérte volna.
2019. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül kell élni, akkor nincsenek ilyen gondok, magadnak főzöl, meg is hálálod magadnak, eszel egy jót, aztán szórakozol egyet, filmezel, sétálsz, csinálod amit szeretsz. Senki nem szól bele, nem kell senkire időt szakítanod. Én is mindjárt neki állok valami kaját csinálni, takarítani, aztán jöhet a szabadidős tevékenység. Kell ennél jobb? Szabadság, ennél nincs jobb, hidd el! :)
2019. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
4: "Annak a nőnek nincs értéke, akinek a munkáját megszokottnak tekintik." Rossz emberekkel voltál eddig, hülyeség általánosítani. Én mindég is nagyon hálás voltam. :)
2019. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

8as :igen ezek jók de az ölelés meg a csókok és miegymás hiányzik egy idő után az embernek. Meg egy kis társalgás. Bár lehet egy barátság extrákkal kapcsolat pont ezért jó.

De a szabadság jó érzés az tény, nem kell aggódni amiatt hogy megteszel mindent aztán még is elhagy és megcsal még előtte.

Kérdező, a barátod meg egy tipikus bunkó. Azt gondolja, hogy ha vacsit csinálsz neki akkor már a reggeli is alap dolog, hogy majd azt is te csinálod meg. Követelőző, és nem becsüli meg azt se amit teszel érte. Nem kell mindig kiszolgálni a másikat ámbár ő úgy gondolja, hogy neki ez jár. Nem lehet, hogy 99% ban te csinálsz mindent meg neki?

2019. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!