Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés ha egy igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha egy igazán nagy szerszámmal csinálnak meg?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki el tudná nekem mondani milyen érzés ha egy igazán nagy szerszámmal (20 cm vagy felette) csinálnak meg? Főleg análisan érdekelne.


Lányok és fiúk véleménye is érdekelne!

(Azért ide és nem a biszex kategóriába írtam a kérdést mert ezt a kategóriát nézik a legtöbben)


Privátban is írhat akinek úgy jöbb!


Köszi a válaszokat!



2020. máj. 28. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Fájdalmas és nem tudod élvezni a szexet.. legalábbis nekem borzasztó élmény a nagy szerszám! N
2020. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

nekem már volt, de csak punciba, és utána nagyon fájt

csak alkalmi volt, s akkor még szerettem volna kipróbálni, de nem volt jó érzés, inkább fájdalmas volt, mivel (mint később rájöttem)a hüvelyem nem túl nagy befogadóképességű

2020. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

23 centis szerszámok van, jó pár lánnyal volt már dolgom, és kivétel nélkül mindenki láthatóan élvezte.

Nem az a fontos, hogy milyen nagy a szerszámod, hanem miként tudod használni azt.

Ha előkészíted a terepet és megfelelően odafigyelsz a partneredre, mondjuk elég nedves már és úgy hatolsz be tövig, vagy elsőnéek tágítod egy picit, mpzogsz benne, akkor nem lesz gond.

Azok a nők, akik azt a választ adták, hogy nem élvezték az nem a méret miatt volt, hanem a szar partner miatt.

2020. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Bocsánat, úton voltam és siettem, ezért a sok elírás. 😊
2020. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyik legjobb anális élményem egy 21 centissel esett meg, szinte teljes transzban voltam onnantól, hogy belémhatolt. Azóta sem találok hasonlót :( (Mármint aki normális is és ekkora farka van.)
2020. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Pont olyan érzés mint amennyire tudja a pénisz tulajdonosa használni amije van tökmindegy a mérete. Ha ügyes akkor jó, ha meg önző és nem figyel rád akkor rossz.
2020. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Fajo
2020. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Azért a 21-23 centi az nem olyan nagy és egyáltalán nem ritka.

Engem elég nagy pénisszel vert meg a sors. Nem olyan jó, sokan megfutamodnak ... fiatalon még nehezebb volt, mert hát nem épp a rendes lányok akartak közel kerülni hozzám.

Legendák, nagy dumák, emberi hülyeség.

nem jó a nagy pénisz. sokkal jobb egy átlagos méret.

2020. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
#8: A 18 is ritka, az átlag 15; 20 centi felettit nagyítóval kell keresni :(
2020. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Gyakorin mindenkinek bhaszik? :D meg hogy 21-23 nem nagy, meg atlagos. Lassan ugy erzem magam mint a lóménesben :D
2020. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!