Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány férfi miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért szereti nézni a nőket még pisilés közben is?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mert izgató, ha még bepisil, az mennyország 😁
2020. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

engem hangulattól függően izgatnak a pisis dolgok

de nem mindig erotikus töltete van ennek a dolognak, nem zavar ha a párom/partner pisil, nem mindig emiatt nézem, csak simán ott vagyok

2020. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert izgató
2020. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy milyen csaj.
2020. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mint férfi gondolkoztam el ezen. Hogy miért is olyan izgalmas ez nekem. És arra a megállapításra jutottam,hogy maga a lány kiszolgáltatott helyzete ebben a guggoló pozícióban,az izgat ebben a szituációban,és a bugyinak a félig le tolt mi volta bír nagyon erotikus beütéssel.
2020. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként is szeretem nézni ahogy egy férfi pisil (nyilván a párom szexprtnerem, nem idegenek). Engem az izgat benne hogy 1) izgi mert kb sose látsz ilyet normál esetben 2) belegondolok hogy a sperma is ugyanonnan jön ki és ez izgató, hogy ennek ellenére másra is használja. És az is tetszik hogy akkor ugye ilyen kis méretű a pénisz amit szinte sose látok ilyen állapotban, csak mereven. És ez izgalmas. Mikor belegondolok milyen hatalmasat változik ha felizgul.

A férfiakat nem tudom mi izgatja a nők pisilésében. De talán az 1) amit írtam az itt is benne van. Ez olyan titkos dolog amit mindenki egyedül csinál a wc ben, amolyan tabu. De mégis te végignézheted.. plusz lehet az is izgi hogy nyilván nem a hüvelyből jön de ugymond a 'punciból' jön ki a pisi is.

2020. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!