Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rányitottam a lányomra!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányitottam a lányomra! Beszéljek vele vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Reggel bementem a szobájába és szexelt a barátjával. Azonnal kijöttem és mentem dolgozni. 18 éves, 4 hónapja van együtt a barátjával. Tudom, hogy szexelni szoktak. Jó a kapcsolatom a lányommal. De ez nagyon ciki volt.. hozzam fel neki , hogy többet nem megyek be kopogás nélkül?

Nem tudtam, hogy itt a barátja és azt hittem alszik. Egy aggodo anya


2020. máj. 29. 07:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb kopogj be :) De szerintem ne hozd ezt fel neki, ciki lenne mindenkinek. Tegyél úgy mintha nem is történt volna meg. Ha ő nem hozza fel akkor Te se tedd.
2020. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Ezen nincs mit aggódni, teljesen természetes dolog, nem kell elmondani neki hogy nem mész be kopogás nélkül, elég ha csak simán nem mész be kopogás nélkül.


Annyi, hogy azért azt ennyi idősen meg illik szamon tartani hogy ejszaka hany fő van a házban.

2020. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Engedd ne ne foglalkozz vele
2020. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azert akarom mondani neki, hogy kopogni fogok, hogy nyugodtan szexeljenek
2020. máj. 29. 07:43
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
A vágyak úgyis hajtani fogják őket, szólva amiatt nem fogják abbahagyni. Szerintem ne hozd fel neki, felesleges újabb kínos pillanatok lesznek belőle. Ha Ő felhozza, akkor természetesen erősítsd meg, hogy máskor kopogni fogsz.
2020. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ha ott a barátja, egyáltalán ne zavard őket, és ne is kopogj. Hívd fel, v. küldj üzenetet, ha valami annyira halaszthatatlan.
2020. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Hat mondjuk a kopogas melle kerd meg legyen kedves szolni ha a kanja nalatok alszik. Szo nelkul ne hozzon fel senkit.

Alap h legalabb annyit mond h anya ma peti itt alszik.

Mindjart elkerulheto az fentebbi dolog

2020. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Sztem alap a kopogás, főleg ha tudod h ott alszik a barátja.

Mit hittél mit fognak csinálni? Társasozni?

Ne beszélj vele.

L

2020. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd az egészet ! Ne rontsd .. csak máskor kopogj ...
2020. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Milyen pózban csinálták?
2020. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!