Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rányitottam a lányomra, jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányitottam a lányomra, jó anya-lánya kapcsolatban vagyunk! Hozzam fel témának és beszéljek vele róla vagy hagyjam és várjam meg, hogy ő hozza fel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Oszt mit csinált? :)
2018. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ő hogy reagált?
2018. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne beszélni erről? Attól, hogy jó kapcsolatban vagytok, még nem kell minden olyan dologról társalogni, ami nem tartozik a másikra. Rányitottál, elrontottad, legközelebb kopogsz. Neki is kellemetlen, de közben meg teljesen természetes dolog, amit csinált (gondolom önkielégítés közben nyitottál rá, vagy szex közben, ilyesmikről nem írtál részletesebben), felesleges erről beszélgetni. Ne hozd fel és ő se fogja felhozni, minek?
2018. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kell róla beszélni. De legközelebb kopogj is.
2018. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Beszélni kell róla,nehogy bűntudata legyen.
2018. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy felhoznám a kamasz lányomnak, szerintem még rosszabbul érezné magát tőle. Mi is jó viszonyban vagyunk, de azért van magánélete.

Én mindig kopogok mielőtt bemegyek, ha egyedül van, ha nem, és csak akkor nyitok be, amikor azt mondja mehetek. Nem csak kopog-benyit :)

2018. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom leírni, hogy fordított esetben mit érzek, mert ez már nálunk is előfordult.

Ilyenkor az forog egy 17 éves lány fejében, hogy biztos mindent látott, tudja mit csináltam (bár nem írtad, hogy egyedül volt, vagy sem). Utána pedig az, hogy ki sem megyek ma már a szobámból.

Nekem jól esett volna (nem tudom ti mennyire vagytok olyan viszonyba), ha mondjuk csak annyit reagál rá, hogy én is ezt csináltam, szóval semmi gond. Én magamtól sosem hoztam fel a témát.

17L

2018. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én gondolom ez tegnap este történhetet . Szerintem te ne ne hozd fel ezt témának.

De figyelj oda haa szobájában van ne nyiss csak ugy be , de kopoksz is vard meg hogy szoljon vagy higy beengedjen . Ne kezeljük úgy a gyermekünket hogy barmikor benyithatunk a szobájába mert ez az egyezlen privát tere ahova visszavonul egyedül lenni , magával fohlalkozni .

Én tini mindig bezártam a szobám ajtajat barmit csinaltam bent , megszokták es elfogadták hogy ha kellett 2percen belül kintvoltam legyen az tanulás vagy maszti

2018. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Nem kell mindig mindent megbeszelni.
2018. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányod hány éves? Szerintem nagyon másként kell egy 10-14, vagy egy 14-18 éves dolgaira reagálni.
2018. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!