Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes-e prostival elveszíten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e prostival elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Óvszerrel persze, olyannak aki 20+ éves és már nagyon nyomasztja a szüzessége.

Pro: adhat egy minimális önbizalom-löketet, önértékelést, hogy lám megy ez és a "még szűz vagyok" nyomasztó érzés megszüntetését.

Kontra: idővel csak tovább mélyítheti a problémákat, hogy "csak prostiknak kellek".



2020. máj. 29. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb (válaszban kifejtem)
57 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Később meg fogod bánni!

Nem az az oka, hogy nincs még barátnőd, hogy szűz vagy, hanem máshol kell keresni a hibát!

2020. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

attól, hogy elveszíted a szüzességedet, még nem fog több csaj érdeklődni utánad

várd meg, míg eljön az igazi

vagy legalábbis valaki, aki közel áll az igazihoz

2020. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt mondom rosszabb ugyse lehet. Van a legjobb fiú barátom aki 18 évesen elvesztette ugyan egy csajjal. De 1x szexelt vele és után 5 évig senkivel se. Mondtam neki h vannak szerintem egész normális fizetős csajok is. Talált egyet és néhány alkalommal volt vele. Ez idő alatt kapott egy olyan önbizalomlöketet h egy vagon csajjal randizni kezdett. Holott őszintén szólva szegénykém nem egy görög isten. Elég csúnyácska. Szall szerintem rosszabb nem lehet. De ha csajozni akarsz sose említsd meg. 23/N
2020. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Érdemes, egy gondosan kiválasztott jó prostival nagy élmény lesz a szex. Ne hamarkodd el a választást, nézegesd meg őket, olvasd az értékeléseket, és az alapján válassz.
2020. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem erdemes, vagy mesz tobb alkalommal vagy semennyirszer, egy alkalom nem jelent semmit, lehet meg elvezni sem fogod :D
2020. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát tény hogy jobb elvesziteni kapcsolatban, egy olyan emberrel akit szeretsz. De szerintem ha elmesz prostihoz es utana lesz baratnod az elso alkalom igyis ugyis megszokott maradni hisz az elso alkalom vele. Amúgy nagyon sokan elveszitik ritka szar kapcsolatokban, az se sokkal jobb szerintem. Azzal se dicsekedik senki
2020. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű, hogy nem.
2020. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én azzal veszítettem el... Eléggé szar volt. Aztán egy óra volt 15perc és még 5ezret le akart rólam húzni, ha akarok még egy kört.
2020. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy óra volt, hanem 15perc(furdessel)*
2020. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem,Én is azzal vesztettem el.Mert már nagyon nyomasztott a dolog.Azt hittem hogy jobb lesz utána de tévedtem.Testileg fogjuk rá hogy jó volt,de lelkileg egy nagy üresség van utána.
2020. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!