Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet fiatalon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet fiatalon, prostival elveszíteni a szüzességem? Ha igen mi alapján válasszak hirdetőt?

Figyelt kérdés
Igazából főleg kontra érveket várnék, mert én egyet sem tudok. Tehát most totál jó ötletnek tartom, de nem akorom hogy később nagyon megbánjam...

2016. okt. 30. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olyat válasz aki elérhetetlen tűnik a valóságban
2016. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Jobb lenne egy szuper barátnővel.

De ha az nincs akkor csináld prostival.

Megbánni nem fogod.

Én egy dugásomat sem bántam meg, és a legjobbak prostival voltak.

2016. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ezzel privátokra is válaszolva: 19 vagyok csak, tehát (legalábbis szerintem) még rá is érnék.

Komoly kapcsolatom még nem volt, odáig nem jutottunk el, mert a lány komolyabban gondolta mint én és azt nem akartam hogy olyan vegye el a szüzességét aki nem (úgy) szereti (számára ez fontos volt), illetve szex után még komolyabbnak érezte volna.


Amúgy nem barátkozok könnyen, bulizni pl. egyszerűen nem tudok. Elég gondterhelt vagyok és van 1-2 kisebb pszichés problémám.


Viszont a prostizás (igen arra gondoltam, hogy viszonylag rendszeresen eljárjak) talán segítene kikapcsolódni, stb. Talán azon is változtatna, hogy most nagyon visszahuzódó vagyok... De amúgy én is érzem, hogy kicsit vicces terápiás célokra fogni, s leszögezem, hogy elsősorban valóban azért mennék mert szeretnék szexelni. :D

De pl. Ilyen korban milyen korú lányhoz/nőhöz menjek ha elmegyek!

2016. okt. 30. 17:12
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

A 18-25 éves korosztály bátran ajánlhatom. Egyébként mindenkinek, kortól függetlenül:)

Lehet hogy kicsit több önbizalmad lesz az ismerkedéshez is ha már szexeltél. De nem biztos.

Én 18 voltam az elsőnél (barátnővel volt de nem mondanám nagy élménynek) és akkor már úgy éreztem, hogy nagy itt az ideje. Bár ha jobban meggondolom már előtte 3 évvel is úgy éreztem.

2016. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy pont lányokkal nem mondanám, hogy túl nehezen ismerkednék, de a személyiségem a "fegyverem" és kifejezetten komoly kapcsolatra vágyóknál... Buliban pl. nem tudnék senkit felszedni. Meg a tömeget sem bírom. Viszont az embereket nem normálisan hamar megunom és nem igazán van igényem baráti kapcsolatokra se. Nem is nagyon vannak barátaim, mert mindig mindenkit megbántok azzal, hogy túl keveset keresem a társaságát és nem érdeklődök iránta.


Még az a baj, hogy elég fura vagyok és ha csak valami apró ciki dolgot is elkövetek, akkor hetekig, vagy akár hónapokig is azon jár az eszem.

2016. okt. 30. 17:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus jellemvonása a szorongásnak. Lehet érdemes lenne felkeresnek egy pszichológust. Nem szégyen az én is ilyen vagyok.


Ezt nem tűrik a nők sajnos. Nekem hiába volt pár barátnőm, az első 19 évesen pont, annyira feszengtem a kapcsolatban, hogy végül mindegyiknek szakítás lett a vége. Valahogy én sem jövök nagyon ki a barátnőimmel, mert feszengek az emberi társaságtól. Bőven elég a munkahelyi társaság, szüleim, az egyetem, és a legjobb barátaim.

Egy nővel nem teheted meg azt, hogy most egy hétig szarsz rá, mert egyedül akarsz lenni mert sok volt az inger. Legtöbbször ezért mentek tönkre a kapcsolataim, és mert unalmasnak gondoltam magamat. Sohasem volt természetes kapcsolatom. Tehát sokkal nehezebb megtartani a nőket, és izgalmas férfivá válni, mint meghódítani őket...


Lényeg a kérdésedre: 19 évesen el kellett volna menjek prostihoz, mert azóta, az utóbbi 10 évben nyomaszt a dolog. Nem tudtam elveszteni a szüzességemet azóta se. Lassan 30 éves vagyok már :( Több kapcsolatom valószínűleg ezért ment tönkre. Az utóbbi 4-5 évben már nem volt barátnőm és teljesen élem ezt a független zárkózott agglegény életet. Mások ilyenkor már házasodnak, többeknek 1-2 gyermeke van... Ne akarj erre a sorsra jutni.

2016. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy az egészre megoldás, ha kilépsz a komfortzónádból. Ehhez persze pénz kell.. Ha keresel 3-400ezer nettót, abból el tudsz menni világotláni.


Fogod a hátizsákodat meg egy köteg pénzt és elindulsz. Tök mindegy hová, de elindulsz. Egyedül... nem családdal, nem mással csak magaddal. Legalább Eu-t végigjárod, couchsurfing, új ismerősök, kalandok... Aztán extrémebb helyekre is érdemes eljutni.

Szerintem ezek után annyi kalandod lesz, hogy nem leszel többé unalmas, és annyi különös élményed volt már, hogy nevetsz a fisz-f..sz kínos dolgokon amiken most egy hétig pörögsz.


Világot kell látni és élni. Ehhez persze zs kell :) vagy olyan személyiség... de nekem olyan nincs, hogy végigcsövezzem az utazást.

2016. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszi a választ!


Azt megkérdezhetem, hogy most miért nem látogatsz meg egy lakásos hirdetőt?

2016. okt. 30. 18:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Fogok :D Csak halogatom a dolgot...

Meg 2012-2015 nagyon kemény évek voltak nekem... pánikbeteg voltam és állandóan szar volt a hasam is, hasmenés...fogytam is sokat azthittem kakukk és végem...

A stressz miatt feltehetőleg. nagynehezen javultak a dolgok azóta, de emiatt teljesen elfelejtettem a szex és a csajozás témakört, és kb örültem ha hazaérek élve. Azóta is néha előjönnek a dolgok, ilyenkor 0.5 mg Xanax-ot nyomok be, az azért segít.


Mindenesetre mindig az van, hogy kiválasztom a csajt, kiverem a képeire, és sose hívom fel :D Van egy nagyon cuki lány RL-en, aki egy pár napig fél-arcképpel hirdetett... most már takarós, de emlékszem az arcára. Őt szeretném felhívni. Csak meg kéne szervezni nagyon, mert most rengeteg dolgom van, legalább a karrier és a meló sínen van... cserébe este 10-re érek haza minden nap, még hétvégén is dolgozok. Ki kéne vennem egy nap szabit és úgy elmenni.


...csak aztán kiverem a képeire, és végül elillan a kanosságom, és élem a sekélyes életemet nő nélkül tovább :D

2016. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig az a terv, hogy most már van stabil fizum, eljárok kondiba kiedzem a nyeszlett testemet (de sörhasam azért van :D) veszek több és jó ruhát. Laza de elegáns csajozós style.Felrakom a Tindert, és mehet a randizgatás. Csak ehhez sok önbizalom kell és idő-idő és idő. Amiből nekem nulla van most. Prostihoz max párszor mennék tanulási szándékkal. és persze soha de soha senki nem tudná meg, ez titok legyen neked is. Ha kérdezik elvesztetted egy lány ismerősöddel a szüzességedet egy alkalomkor, de komoly barátnőd még nem volt. A hazugságnak vannak trükkjei, ez a hazugság-transzformáció:

Addig meséled be magadnak az infót, amíg te is el nem hiszed + az egész valójában IGAZ! Hiszen egy lány ismerősöddel vesztetted el a szüzességedet egy alkalomkor :D Hidd el, egy féligazságot sokkal könnyebb prezentálni, mintha a leendő barátnőd megkérdezné, hogy szűz vagy-e még...

2016. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!