Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek mi a rekordotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mi a rekordotok? Egy nap alatt mennyit vertétek ki legtöbbször?

Figyelt kérdés

Van aki karanténban megdöntötte?

Nekem 3 hónappal ezelőtt volt a legtobb, asszem 4-5



2020. máj. 29. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
6x de a végén már szinte csak levegő jött belőle más nem nagyon :) Partnerrel viszont... na azt nem számolja, fiatalon számolatlanul használja a gumit, csak azt veszed észre, hogy nini eljöttünk hétvégére oszt' nem elfogyott 4-5 csomag gumi :)
2020. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sikerült 8 amikor nem volt semmi dolgom egész napra. Már reggel nagyon kanos voltam, és kb. a harmadik után úgy voltam vele, hogy na akkor megnézem mennyi a max. Az 5. után már abszolút semmi élvezet nem volt, meg is erőltettem magam eléggé, utána 1-2 napig pihentettem.
2020. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Egy nap alatt talán 5 volt a legtöbb. Egyszer pedig kb. 2 óra alatt sikerült háromszor, egy 2 órás full HD lagzi videóra a youtube-ról, amiben nagyon sok harisnyás, magassarkús nő volt.
2020. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Régebben 1 nap alatt a 7 matyizás volt a legtöbb. Érdekes, mert van mikor a 2-3 is alig megy.
2020. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
5
2020. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

egyszer szülinapi partin tökre összejöttem egy csajjal: csókolóztunk, volt orál, kiujjaztam, stb... csak szex nem. :D

következő nap 20-SZOR!!! kivertem!

akkor 20 voltam, csaj is. ahányszor a múlt napiakra gondoltam, annyiszor felállt és késztetést éreztem h kiverjem.

2021. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tavaly megismertem egy csajt az egyik belvárosi edzőteremben. Iszonyat szexi, full cuki...délutántól, kb 12 óra alatt hatszor kivertem rá...
2021. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!