Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a roma vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a roma vagy a magyar csajoknak van jobb fenekük, és mért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Magyar csajok
Roma csajok
80 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
A magyaroké kellemes illatú... :)
2020. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Egyes megelozott, mert a magyaroke nem budos :D

Meg nem csak hagyjak ahogy van, hanem kicsot tesznek az egeszaegukert es mozognak.

2020. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Okos provokatív kérdés/szavazás.

A fajgyülölők nyomkodják a Magyar gombot, a romák meg a sajátjukat.

Max annyit lehet ki deríteni ebből kérdésből, hogy ki-kit utál.😌

2020. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3

Egyáltalán nem fajgyülöletről szól, nemrég költözött a környékre egy jól ápolt roma lány, a magyarok szerint is jóbb feneke van mint a helybeli magyar csajoknak.

2020. máj. 30. 00:06
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Miért, szerintetek minden cigány lánynak büdös a segge? Sok Mónika Show-t néztetek ti, meg hasonló cigányokat lejárató tartalmat, ahol a cigányság legalját mutatják be. Higyjéte el, az álag cigány ápolt. Sőt, arányaiben, sokkal több az igénytelen magyar fiatal, aki nem ad magára, mint a cigányok közt, de ezzel most nem a magyarságot akarom lejáratni. Ami fura lehet az az idegen illat, íz, amit a masikon erezhetsz, aki más rasszba tartozik,de ennek semmi köze az ápolatlansághoz.
2020. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Jó akkor úgy mondom, hogy itt többségében ilyen választ fogsz kapni, mint az első 2 hozzászoló.

Egyébként meg ebben sem lehet általánosítani.

Mondjuk egy európai, illetve egy Afrikai csaj, között lehetne ilyen párhuzamot vonni,mert teljesen más genetika, de magyar, és roma közt nem, mert totál vegyes.

2020. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Pl, cigány fiúként, nekem sem tetszik a magyar lányok illata, vagy akár a csókjuk íze, de ez nem az ápolatlanság miatt vagy, csak egyszerűen nem működik a kémia. De voltam mar pl, spnayol nővel, neki alapból olyan volt számomra a bőre illata, mint egy illatos parfüm. Szóval, ezt ne keverjük az ápolatlansággal.
2020. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Csak egy példát mondanék, Radics Gigi! Olyan feneke van hogy meg kell veszni tőle. Ha ez nem így lenne, akkor nem egy magyar művész dúskálna abban a finomságban. A rasszizmus meg tré dolog, szóval hagyjuk. Hogy egy magyar példát is felhozzak a zenei életből, Tóth Andit emlteném. Nem vagyok benne biztos hogy nincs pár vonó a lányban, de ettől még fullos a teste. Adnám mind a két nőt.
2020. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Egészítsük ki annyival a kérdést, hogy 25 alatt vagy felett. A cigánylányok gyönyörűek fiatalon, viszont néhány ritka kivételtől eltekintve, nagyon korán kezdenek öregedni.
2020. máj. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
En felverrel vagyok szexkapcsiban, annyira megbolondit a bore szaga meg az ize, hogy ha jon jobb no sem terek at mert szinte csak ra vagyok hangolodva, raadas dominans hajlamai is vannak es a tudat, hogy ugymond kissebbsegi (romak nem megsertodni nem sertes, de nem tudom ezt jobban megfogalmazni), aki kihasznal, na szamomra tobb se kell :D alapbol imadom ha kihasználnak, de nala valahogy jobban elvezem.
2020. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!