Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 30éves koromra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 30éves koromra ébredt fel a libidóm?

Figyelt kérdés
13éve vagyok együtt a férjemmel, még gyermekkori szerelem. Eleinte heti 1-2nap volt az átlag, de ha néha ennyi sem jött össze, akkorsem éreztem hiányát. Az utóbbi talán fél évben, sokkal gyakrabban, és jobban kívánom, gyakran napi három alalommal is elégedetlen vagyok. Nem történt semmi változás az életemben, nem voltam beteg, nem szedtem gyógyszert, a stressz is ugyanakkora mértékben része az életemnek. 30N

2020. máj. 29. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám normálisnak
2020. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megnőtt 30 körül, szerintem normális.
2020. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen eltér és egyedi az emberek hormonális (és libidó) ciklusa, van akinek menopauza után jön elő hirtelen extrém mértékben a libidója. Semmi gond nincs ezzel, kösse fel a férjed a nadrágot és hajrá :)
2020. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális! Itt szeretném felhívni a figyelmedet arra hogy szívesen nyujtok segítséget, ha kiegészítésre szorulnál! :)
2021. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!