Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon össze vagyok törve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok törve, tudnál adni pár tanácsot, még szűz vagyok, csók sem volt még és kapcsolatot keresek nem csak szexet? 23/L

Figyelt kérdés
Ált.suliig minden szuper volt, de utána iszonyatosan szomorú, csalódott és magányos kamasz lettem. Ki voltam közösítve. Esélyem sem volt ismerkedni, majd 18 évesen lefogytam, akkor egy páran le akartak velem feküdni, de mivel érzelmi alapon működöm, így erre képtelen voltam. Aztán megint csalódtam mindenben, így visszahíztam 20 éves koromra. Aztóta telnek az évek és nem kezdeményeznek. Bulizni nem járok, mert nincs kivel, nincsenek barátok, nők között ez nem működik. Nincs kivel és hol ismerkedni. A netes ismerkedésnek meg már nem látom értelmét. Az emberek meg betegek és mindig felhozzák a régi ismerőseim, hogy már itt volna az ideje a dolognak.

2020. máj. 29. 22:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

[link]


"Nem azért, mert nem akarnak és nem is azért, mert nem tudnak. Ez ennél sokkal összetettebb."


"Egyszerűen a közeledés esik nehezükre, az, hogy intim kapcsolatot alakítsanak ki egy másik emberrel."


"Ez pont olyan téma, mint a homoszexualitás. Mármint abból a szempontból, hogy viccelődsz vele, talán le is nézed az ilyen embereket, aztán 10-20 haverod közül egyet tutira érint, csak nem beszél róla."

2020. máj. 29. 22:26
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem a szüzesség elvesztése az elsődleges cél, hanem hogy tudjak kötődni és bízni. Szexpartnerem már lett volna sokszor, de képtelen voltam rá. Amúgy nem vagyok prűd sem és ahogy betöltöttem a 14-et megvolt az első orgazmusom, tehát nem lehet azt mondani, hogy egyáltalán nem működnek az ösztöneim.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az ezekben leírtak mind igazak, csak az tudja ezt, aki átéli.. :/

2020. máj. 29. 22:28
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
SPORTOLJ! Ha csinos vagy, akkor válogatni tudsz majd a fiúk között. Most még fiatal vagy, le tudsz adni bármennyi felesleget.
2020. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
15 éves koromig boldog kiegyensúlyozott ember voltam, voltak barátaim, mindenben benne voltam, majd amikor középiskolás lettem az életem pokollá változott. Kiközösítettek, bántalmaztak, megalázott a férfi tesi tanárom, rengeteg öngyilkos gondolatom volt, úgy éreztem ezt nem tudom túlélni. A többiek discoba jártak, ismerkedtek én meg itthon sírtam, hogy miért maradok ki ebből. 100 kilós lány voltam, a többieket körbe rajongták, én nekem meg vissza se köszöntek, sose kezdeményeztem, nem lett volna értelme, mert úgyis azt mondták volna, hogy nem vagy az esetem. 18 éves koromban iskolát váltottam, felnőttek közé jártam, nagyon jó csapat volt. Amikor lefogytam egy páran elkezdtek udvarolni, én ezt nem tudtam feldolgozni,hogyha csak ennyi kell ehhez az egészhez, akkor miért nem hamarabb tettem meg és nem kellett volna ezt a sok szart átélnem. Látszólag megoldott mindent, de 20 évesen elballagtam és utána ugyanúgy nem találtam a helyemet, nem tudtam ismerkedni. Szerelmes lettem egy tipikus nagyképű faszba, mert a kisugárzása nagy biztonságot adott+hatalma van, mivel örökké ott lesz a lelkemben az a kiközösített kislány. Először csak barátkozni mertem, és utána elkezdtem utalgatni, hogy tetszik nekem és ekkor jött a bökkenő, hogy ő nem érzi irántam. Facebookról értesültem róla, hogy van barátnője és az akkora pofon volt, hogy úgy éreztem ebbe belehalok. Túlzottan érzékeny, érzelmes típus vagyok.
2020. máj. 29. 22:30
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi, de én nem válogatni szeretnék

Én látom másokon is, hogy semmi értelme "főállású visszacsatolás gyűjtő"-nek lenni

2020. máj. 29. 22:36
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolkoztál azon, hogy új helyre költözz?
2020. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
3 férfi volt eddig az életemben, akik komolyan érdekeltek, mindegyik gyárban dolgozik és fájt, ahogy visszahallottam, hogy arról panaszkodnak, hogy értelmes rendes nők nem állnak velük szóba, mert mindig csak a pénz... Pedig én itt lettem volna
2020. máj. 29. 22:43
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem a sport hiánya (bár az egészséges), s nem is a túlsúly a problémád, hanem a mentális sérülések amelyek a pubertás korban (meg az előtt, csak még nem látod őket a tudat alattidban) értek. Egy valamit tanácsolnék: keress fel egy jó szakembert. Nem azért mert "beteg" lennél, mert nem vagy az. Hanem azért mert a démonaiddal nem fogsz tudni egyedül megbirkózni. Hidd el életed legjobb befektetése lesz!
2020. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Még nem. Külföldről igen, de ott meg esélytelen párt találni, max. a neten

De mint írtam nem látom értelmét, hogy képek alapján válasszak/válasszanak engem, mert az első benyomás nagyon fontos és jobb hogyha egy kézfogás és egy bemutatkozás alapján lesz meg :)

2020. máj. 29. 22:48
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb, amit tehetsz, hogy felkeresel pszichológust és segítséget kérsz. Fiatal vagy, előtted az élet, de változtatnod kell azon ahogy éled, hogy boldog lehess egy párkapcsolatban. Ebben most neked egy pszichológus segítsége kell.
2020. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!