Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem hiszik el az ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az ismerőseim hogy ha jó pasi lennék akkor nem élnék vissza vele?

Figyelt kérdés
Erkölcsös visszafogott ember vagyok és hangot adok nemtetszésemnek ha valamely srác túltolja a dolgokat és élvezeti cikként kezeli csak a nőket.( fordított felállás se jó persze). Aztán mindig leintenek hogy ha jól néznék ki én is visszaélnék vele, csak ugye a valóságban nem tudok. Én persze rendszeresen kikérem magamnak. Teszem azt nem vagyok egy gyenge valaki mégse kötök bele az emberekbe hogy aztán megverjem őket, tehát miért ne lehetnék jó ember ha külső terén is jó lapokat kaptam volna??!

2020. máj. 30. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudod milyen lennél ha olyan lennél


én átlagos vagyok, de így is elég sok csajnak bejövök, mégsem használom ki a lehetőségeket, mások szerint én vagyok a hülye :D sőt azok a csajok szerint is akiket nem dugok meg :D

2020. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez neveltetés és személyiség függvénye. Ismerek állati jó pasit, aki szerény és visszafogott.

A sok jó pasi aki visszaél a helyzettel, egy idő után majd rádöbben, hogy a külső nem mindegy. Csak a pasiknak majd egy idő után már késő lesz, mert bizony ők is öregszenek.

2020. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 StevenUp ***** válasza:
0%

Mert lehet hogy ismerik az álszent stilusodat.

Lehetsz erkölcsös meg mittudomén.

Én nekem is viszonylag rendben van az értékrendem de ha én is ilyen álompasi lennék én is discokban genyóznék egy két nagyképű nővel, hogy ők tudják hogy hol a helyük.

Rossz ember lennék?

Igen. Ettől igen mert visszaélek a helyzettel. Ugyanez lenne veled is, más helyzetben

2020. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 21 éves koromig voltam elég visszahúzódó, csendes sajnos. Jóképű vagyok, de rossz gyerekkorom volt, rossz családi körülmények között nőttem fel. Nagyon vágytam egy barátnőre, mindig azt hittem "jófiú" vagyok, stb. Na miután huszonpár évesen kezeltettem magam, megoldottam a lelki problémáimat + még az élet más területeit is rendezni kezdtem, már tetszettem lányoknak. Hát az első komoly barátnőmet 2-3 lánnyal csaltam meg és másfél év alatt szexeltem kb 15 lánnyal.


Azóta már lenyugodtam, magamba szálltam és utólag látom, hogy rosszat tettem. Azóta van megint barátnőm, de hozzá már hűséges vagyok. Viszont akkor engem is nagyon megrontott a hatalom + nagyon úgy éreztem hogy be kell pótolnom a kimaradt örömöket, mert az nekem jár. Szóval te sem tudod milyen lennél.

2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más habitusú vagy ennyi. Nem biztos hogy más lennél ha jobban néznél ki. Ismerek kevésbé jóképű havert aki nagydumás, és mégis sűrűn váltogatja a jó csajokat.
2020. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!